Türksat Uydusuyla Fiber İnternet Dönemi Başlıyor


İnternetin hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olmasıyla beraber, ülkemizde de internet ve internet hızı gerçekten yüksek değerlerde olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. İnternet kullanıcılarının her zaman en uygun fiyata en hızlı interneti istemeleriyle beraber günümüzde hızlı interneti evinde hissetmek isteyen her kullanıcı Fiber İnternet ile tanışarak farkı görecektir.

 

Fiber internet, hızlı internetin diğer adı olurken bunu sağlayan günümüzün en doğru markalarından biri de Kablonet olmaktadır. Şu an ülkemizde 22’den fazla sayıda şehirde internet hizmeti sunan Kablonet ile birlikte %100 müşteri memnuniyetini yaşayabilir ve en hızlı internet desteği ile birlikte siz de ev ya da iş yerlerinizde Kablonet’i tercih ederek hızlı, uygun fiyatlı internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Kablonet’i Sosyal Medyadan Takip Edin

 

Kablo Tv ve internet altyapılarıyla beraber TÜRKSAT A.Ş tarafından işletmesi sağlanan Kablonet Twitter hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. Güncel duyurulardan tutun da kampanya ve paketler hakkında bilgi edinmeye kadar birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Burada kullanıcı memnuniyetini olabildiğince yüksek tutmayı hedefleyen markanın her zaman kullanıcılarıyla beraber sosyal ağlar üzerinden de iletişimde olabilecek bir güce sahip olduğunu görebilirsiniz.

 

İster Twitter üzerinden isterseniz de Kablonet Facebook hesapları üzerinden anında takip edebilir ve her zaman iletişimde olabilirsiniz. Müşteri temsilcileriyle beraber görüşerek, bulunduğunuz bölgede minimum ne kadar hız alabileceğinizi sorgulatacağınız, Kablonet’in farkıyla beraber hızlı internetin tadına doyabileceğiniz yapı sorgulamaları için hemen arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşinizi yarayacak İnternet Kampanyaları

Bedava İnternet Kampanları Hiç Bitmiyor Günümüzde insanlar zamanlarının büyük birçoğunu internette geçiriyorlar. Bu sebeple telefon …