Üretimde Yenilikçi Bir Tavır Takınan Başaş İnşaat


 

Üretime başladığı zamanlarda İstanbul’da olan Başaş İnşaat yirmi sene kadar bir dönemdir sektörde bulunmaktadır. 1992 yılında kurulmuş olan bu inşaat firması, o zamandan bu zamana kadar da biriktirdiği tüm tecrübesi ile sürekli olarak kendine yeni hedefler ve yeni üretim içerikleri oluşturmaya devam etmiştir. Bunu yaparken de genellikle toplumun neye ihtiyaç duyduğu ile ilgili soruları da sorgulayan, cevaplarına göre yeni projeler oluşturan firma, bu yüzden sektörde belirgin bir yere de sahip olmuştur.

Şu an oldukça tercih edilirliği yüksek olmakla beraber müşterilerin de her seferinde oldukça memnun kaldığı ürünlerini, kullanıldığı alanlar ve sağladığı avantajlar şeklinde bilgilendirmelerini yaparak üretmekte ve satışa sunmaktadır.

Başaş İnşaat Üretimde Hijyen İçeriği

Son dönemlerin en büyük sıkıntısı olup her birimizi ayrı ayrı etkileyen pandemi dönemine ilaç gibi gelecek üretim projesi ile CTP panel malzemelerinde hijyenik içerikler kullanan firma, oldukça yararlı bir işe adım atmıştır. Çokça talep gören bu ürünler, hijyenik panel olarak da çoğu alanda kullanıma sunulmaktadır. Buna örnek olarak da hijyenik bölme duvar seçeneğini de göstermek uygun olabilmektedir.

Sağladığı iki taraflı hijyen özelliği ilke kir tutmaz özelliği bir arada, bizleri pandemini sorunundan tamamen soyutlamasa da önüne bir engel olarak var olması bile oldukça etkileyicidir. Firma bu sebeple bu üretim projesinde oldukça başarılı olmuştur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ERDAL CAN ALKOÇLAR: NFT’NİN ASIL POTANSiYELi BİLİMSEL TEKNİK ALANLARDA

        Dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini …