YAĞMURLUK FİYATLARI


 

 

Bahar aylarında en çok tercih edilen kıyafetlerden bir tanesi de yağmurluktur. Sonbahar ve kış aylarında oldukça kurtarıcı bir parça olan yağmurluk hem sıcak tutar hem de çok bunaltmaz. Bahar aylarında havaların durumu çok belli olmadığı için bu dönemlerde yağmurluk tam bir kurtarıcıdır. Genellikle yağışlı geçen bu dönemde yağmurlukları he zaman yanımızda taşırız.

 

Yağmurluk fiyatları her bütçeye göre değişiklik göstermektedir. Hemen hemen her bütçeye uygun yağmurluk bulabilirsiniz. Yağmurluğun fiyatları kumaşı, tarzı, boyu, markası, modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Çok pahalı fiyatlara da yağmurluk vardır ya da çok ucuz fiyatlara da yağmurluk bulunmaktadır.

 

Son dönemlerde çok fazla tercih edilmesinden dolayı yağmurluk modelleri daha da çok artmıştır. Şeffaf yağmurluk, düz renk balıkçı yağmurluğu, desenli yağmurluk olarak birçok çeşit son dönemlerin en fazla tercih edilen modelleri arasına girmiştir. Yağmurlukta en önemli olan detay sizi yağmurdan iyi derecede koruyabilmesidir. Bazı yağmurluklar içerisine su alır ve bunun hiçbir anlamı almaz. Yağmurluk seçerken özellikle kalitesine dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

YAĞMURLUK ERKEK

yağmurluk erkek modelleri oldukça tarz ve tercih edilen bir modeldir. Yağmurluklar erkeklerin bahar aylarında oldukça fazla kullandıkları bir kıyafettir. Her tarz kıyafetin üstüne rahatlıkla giyilen bir model olduğundan dolayı tercih edilme oranı gün geçtikçe artmaktadır. Her marka kendine özgü yağmurluk tarzı ile gündeme gelmektedir.

 

Her marka kendi tarzını yansıtırken aynı zamanda kumaşını ve modelini de kendine özgü olarak tasarlamaktadır. Özellikle erkek modellerde daha sade bir model ile tasarlanan bu yağmurluklar her kombinin üstüne uygunluk göstermektedir. Kısa ve uzun modelleri de bulunmaktadır. Tarzınızı dışa yansıtacak bir model seçebilirsiniz ya da sadece sizi yağmurdan koruması için bir model tercih edebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ERDAL CAN ALKOÇLAR: NFT’NİN ASIL POTANSiYELi BİLİMSEL TEKNİK ALANLARDA

        Dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini …