Yaka İsimliği Nereden Yaptırılır?


Yaka isimliği, özellikle çalışan sayısının çok fazla olduğu ofislerde personellerin ve dışarıdan gelenlerin birbirlerini tanıması için kullanılır. Bahsedilen bu uygulama sadece ofis ve benzeri çalışma ortamlarına özgü değildir. Birçok alanda yaka kartı kullanımı yapılmaktadır ve oldukça yaygındır. Örneğin; kongre ve sempozyum katılımcıları kullandıkları yaka kartları ile gelenler tarafından rahatlıkla tanınır.

Yaka isimliklerinin kullanıldıkları alanlar her geçen gün biraz daha artmaktadır. Kalabalıklaşan ortamlarda, karmaşaların yaşanmaması ve istenilen kişiye kolay ulaşılabilmesi için bahsedilen uygulamanın yapıldığı söylenebilir. İnsanlar, yaka isimlik çeşitlerinden kendileri için uygun olan seçeneği kullanabilir.

Yaka İsimlik Modelleri

Yakalara takılan isimlikler, dışarıdan bakıldığında oldukça basit ürünler gibi görülebilir. Ancak ilgili isim kartlarının şirketin veya kurumun genel yapısını yansıtması gibi bir işlevi vardır. Kurumsal yapının hissettirilmesi için doğru modellerin tercih edilmesi gerekiyor.

Sizlerin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren sitemiz, sizlere farklı yaka kartı modelleri sunmaktadır. Bu modellerden öne çıkanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Metal Yaka Kartı
  • Ahşap Yaka Kartı
  • Pleksi Yaka Kartı
  • Akrilik Yaka Kartı
  • Tebeşir Kalemli Yaka Kartları

İletişim alanında büyük bir kolaylığın yaşanmasına imkan veren bu kartlar, kendine has tarzları ile dikkat çeker. Personel yaka kimliği için yapılacak seçimde modern çizgilere sahip olan modellere yönelebilirsiniz. Veya yeni nesil ürünleri tercih edebilirsiniz. Tasarımı ile öne çıkan seçenekler ile hem iletişim konusundaki ihtiyaçlar karşılanacak, hem de kurumun prestiji yansıtılacaktır.

Yaka kartları modelleri arasından yapılan seçimin ardından karta isminiz yazılır. Bu noktada genellikle sadece isminiz değil, aynı zamanda unvanınız veya pozisyonunuz da karta eklenir. Böylece sizinle muhatap olanlar, pozisyonunuzu ve kurum içindeki görevinizi bilir. Bahsedilen durum ise yaka kartlarının sağlamış olduğu önemli bir avantajdır.

Burada bahsedilen seçeneklerin haricinde, bir de baskısız modeller vardır. Bunlar hazır seçenekler olarak dikkat çeker. İlgili ürün alındıktan sonra üzerine istenilen isim veya pozisyon yazılabilir. Böylece daha farklı ihtiyaçların karşılanması gerçekleşmiş olacaktır.

Yaka İsimlikleri ile Kurumsal Yapının Yansıtılması

Kurumlarda kullanılan yaka isimliği, gelen ziyaretçiler açısından kuruma ilişkin mini bir reklamdır. Bu reklam ile hem kurumsal yapının ziyaretçilere yansıtılması sağlanır, hem de profesyonel bir görüntü verilir. Profesyonelliğin yansıtılması sayesinde kurum ile gelen ziyaretçiler arasındaki ilişki daha farklı olacaktır. Bu noktada kurum adına önemli avantajlar sağlanabileceği söylenebilir.

Yaka kartlarının üzerinde kişinin adı ve soyadının haricinde pozisyonu da bulunur. Bunun dışında kullanılacak olan yaka kartı modeline bağlı olarak şirketin veya kurumun logosu da bulunabilir. Böylece görevliler ile ziyaretçiler arasında yapılan görüşmelerin, şirket veya kurum adına yapıldığı hissettirilir. Bahsedilen durum ise kurum adına önemli bir avantaj olarak dikkat çeker.

Özel yaka kartı kullanımı sayesinde siz de kurumsal yapınızı yansıtabilir ve müşterilerinizle olan ilişkileri düzenleyebilirsiniz. İletişim konusunda sağlamış olduğu avantajların yanı sıra ilgili ortama bir ağırlık katan isimliklere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yaka İsimliği Fiyatları

Yaka isimlik fiyatları, tercih edilen ürüne ve modele bağlı olarak değişmektedir. Spor müsabakalarından konserlere, tiyatrolardan şirket toplantılarına varıncaya kadar birçok alanda kullanılan yaka isimlikleri, çeşitli fiyatlardadır. Fiyatlar konusunda net bir rakam vermenin doğru olmayacağı söylenebilir.

İsimliğin yapıldığı malzeme, baskının nasıl yapıldığı, kullanılan yazım teknikleri ve benzeri unsurlar nedeniyle fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Buna karşın sitemizde sizler için sunulan ürünlerin uygun fiyatlı olduğu son derece açıktır. Bütçenizi en iyi şekilde kullanarak, kaliteli ve modern yaka isimlik modellerinden istediğinizi alabilirsiniz. Ayrıca isimlikler üzerine istediğiniz fontlar kullanılarak isimler yazılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ERDAL CAN ALKOÇLAR: NFT’NİN ASIL POTANSiYELi BİLİMSEL TEKNİK ALANLARDA

        Dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini …