Yeni Adımların İmzası, Bahçe Hobim!


 

İçerisinde bulunduğumuz hayatın kargaşasından kurtulmak amacı ile atılan bir adım olan Bahçe Hobim her birimizin imrenerek baktığı bir yaşam tarzının eseri. Aslında temelinde barındırdığı hikayede de tam olarak bu noktaya değiniyor. Bizlerin alışık olduğu yaşam şeklinden, kalabalıklardan, her şeyin paketlenmiş olarak tüketilmesinden, hazıra kaçılmasından oluşan bir düzen içerisinden gezmek amaçlı çıktıkları yolculukların birinde, şahane bir köye denk gelen evli çift, hayatlarını tamamen değiştirecek bir karar alıyorlar.

Tepeden tırnağa bir farklılık ortaya koyan bu değişim kararından sonra da yaşadıkları her şeyi Bahçe Hobim sitesi üzerinden paylaşıyorlar. Elbette bu da kendileri gibi bir yaşam sürmeye heveslenenler için hem bir örnek hem de bir fikir sağlıyor.

Sizinle Bir Olan Bahçe Hobim!

Sağlıklı bir adım olarak sizlere doğal koşullarda elde ettikleri malzemelerle yaptıkları yiyeceklerin, hasat dönemlerinde yapılması gerekenlerin, köy hayvanlarının ve diğer tüm detayların bilgilendirmesini yapan site, blog tarzı yazılarla aslında ne denli güzel bir iş çıkarıldığını da sizlere hissettiriyor.

Biberli ekmek tarifi, domates çorbasının tarifi ve hatta her birimizin severek tükettiği yoğurt nasıl mayalanır gibi içerikleri de sizlere sunuyor. Hal böyle olunca da sitenin yarattığı büyüye kapılmadan edemiyor, yaşadığınız hayatın içerisinde böyle bir maceraya adım atan çiftin sitesi, Bahçe Hobim’de güzellikleri doya doya keşfetme ve anlamlandırma şansı da bulabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Proje Yönetim Yazılımı

    Proje yönetim yazılımı, planlanan proje kaynaklarının en verimli şekilde kullanılarak planlanan zaman içerisinde …