Yüksek Kaliteli Halılar


 Cami halıları sektöründe öncü markalardan birisi olan Ebrar Halı, müşterilerine her zaman uygun kalitede ürün sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman en yüksek tutarak, hizmetlerini gerçekleştiren işletme, yüzde yüz yün halı satışı yapan halı firmaları arasında yer almaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman çalışanların bulunduğu işletme, her zaman müşteri odaklıdır.

 Akrilik ve Yün Halılar

 Cami halısı alanında iki alt başlığı bulunan işletme, müşterilerine yün ve akrilik halılar sunmaktadır. Çok çeşitli ve kullanışlı halılar arasında müşteriler, bütçelerine ve isteklerine göre hareket edebilirler. Organik olan yün halılardan sipariş ederek cemaatin rahatlıkla namaz kılması sağlanabilir, akrilik halılardan sipariş edilerek solmayan ve kolay temizlenen ürünlere sahip olabilirler.

 Desenler ve Renkler

 Cami halısı desenleri konusunda da geniş ürün seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerine belirledikleri ve ürettikleri tüm desenleri siteleri üzerinden sunmaktadır. Her desenin istenen renkte üretilmiş hali de mevcuttur. Camiye en uygun yapıdaki, kolay kullanım sağlayacak halılar, Ebrar Halı sitesinden hızlı ve güvenilir olarak sipariş edilebilir. Dilenen ölçülerde halı üretimi gerçekleştirilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Steroid

Steroidler (bazen “roidler” veya “meyve suyu” olarak adlandırılır) vücuttaki belirli hormonlarla aynı veya buna benzer.  …