Yunus Altun: Hatayspor Elindeki Cevheri İyi değerlendirmeli


 

Bir dönem attığı gollerle hem kulüp tarihine geçen hem de taraftarların gönlüne girmeyi başaran Yunus Altun, Hatayspor’un yeni golcüsü Boupendza hakkında iddialı açıklamalarda bulundu. Boupendza’nın uzun yıllardır süper lige gelen en kaliteli forvetlerden olduğunu belirten Hatayspor efsanesi, bu fırsatın iyi değerlendirilmesini gerektiğini söyledi. Bu form seviyesinde Boupendza’nın en az 10 milyon Euro edeceğini savunan Yunus Altun, kendisinin de Hatayspor’a iyi para kazandırarak gittiğini hatırlattı. Düşük maliyetle Portekiz 2. liginden bu kadar kaliteli bir forveti almayı transfer başarısı olarak nitelendiren Altun, oyuncunun attığı gollerin akılcılığına dikkat çekti. bedavabonusum.com ve https://www.bedavabonusum.com/deneme-bonuslari/ için https://www.bedavabonusum.com/free-spin-veren-siteler/ ziyaret edebilirsiniz.

Boupendza Hatayspor da Efsane Olma Yolunda İlerliyor

Hatayspor denilince akıllara ilk gelen isim olan Yunus Atun, takıma Fenerbahçe’den bonservissiz olarak katılıp gol krallığı yaşamıştı. Bu unvana ulaştıktan sonra Kayserispor’a önemli bir para kazandırarak giden Yunus Altun, Boupendza’nın da aynı şekilde takımdan ayrılması gerektiğini belirtti. Kendisi gibi Aaron Boupendza’nın da Hatayspor efsanelerinden birisi olma yolunda ilerlediğini dile getiren başarılı teknik direktör, 24 yaşındaki futbolcunun takım içindeki uyumunun da çok iyi olduğunu söyledi.

Boupendza Gol Krallığının En Büyük Adayı

Hatayspor’a sezon başında katılan ve geride kalan 22 haftada formunun zirvesine ulaşan Boupendza. bu maçlarda 17 gol atmayı başardı. Önceki kulüplerinin aksine Hatayspor da yıldız gibi parlayan genç futbolcu, önemli kulüplerin dikkatini çekmeyi başardı. Attığı goller kadar gösterdiği performans ve tekniğiyle de ön plana çıkmayı başaran futbolcunun sezon sonunda iyi bir bedelle takımdan ayrılıyor. Boupendza için devre arası transfer döneminde Galatasaray’ın 6 milyon Euro’luk teklifini geri çeviren bordo beyazlı ekibin yönetimi futbolcunu en az 10 milyon Euro’ya elden çıkarmak istiyor.

Ömer Erdoğan’ın Hatayspor’daki Başarısı Tesadüf Değil

Türkiye’de önemli kulüplerin formasını giydikten sonra teknik direktörlük kariyerine adım atan Ömer Erdoğan, uzun yıllar yardımcı antrenör olarak göre yaptıktan sonra Hatayspor’un başına geçmişti. Kazandığı bilgi ve deneyimini takımlarına yüksek performans olarak aktaran genç teknik adam, süper ligde ilk sezonunu geçiren Hatayspor’a adeta hayat verdi. Ömer Erdoğan yönetiminde şu anda ligin 5. sırasında yer alan Hatayspor, UEFA Avrupa liginin bir adım uzağında bulunuyor. Hem yaşı hem de futbolculuk kariyeri sayesinde oyuncularıyla ikili ilişkilerinin de iyi olduğu bilinen Ömer Erdoğan, pozitif etkisini en çok Boupendza üzerinde gösterdi.

Boupendza’nın Kalitesini Ömer Erdoğan Ortaya Çıkardı

Hatayspor’a gelmesiyle ilk defa süper lig seviyesinde forma giyemeye başlayan Boupendza ile ilgili herkesin akıllarında soru işareti vardı. Oyuncusuna yaklaşımı ve oyun içinde verdiği görevlerle gol krallığında zirveye yerleşmesini sağlayan Ömer Erdoğan, adeta bir yıldız yarattı. Saha içindeki taktiğini ve dizilişini de Boupendza’ya göre ayarlayan Ömer Erdoğan yönetiminde futbolcu, daha çok gol atacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Banyo & Mutfak Tadilatı

  Banyo ve mutfak dolapları zaman içerisinde yıpranarak kullanılmaz hale gelebilir. Böyle durumlarda yıpranan dolapları …