20 MP Çift kameralı OnePlus 5T Kasım ayında satışta

Yüksek kamera performansı olan OnePlus 5T’nin Kasım ayında satışa sunulacağı söyleniyor.


Çinli üretici OnePlus, son amiral gemi modeli 5T için geri sayıma başladı. Üstü kamera ve donanım özelliklerine sahip olan telefonun Kasım ayının 3. haftasında satışa çıkması bekleniyor. Çerçevesiz ekran teknolojisini kullanan telefonun fotoğrafları bu haftanın başında sızmıştı. Şimdi de telefonun çıkış tarihi hakkında çeşitli söylentiler mevcut.

Telefonun 6 inç ekran ile geleceği söyleniyor ancak 5.5 inç ekranlı standart OnePlus 5’in bir üst modeli olarak da gelebileceğinden dolayı 5.5 inçlik bir ekrana da sahip olabilir. OnePlus 5, tasarım açısından OPPO R11’i yansıtıyor ve 5T’nin resmi olarak kısa süre içinde açıklanması beklenen R11’lere benzemesi de muhtemel görünüyor. Ekranda parmak izi okuyucusu bulunan Oppo R11 ile aynı tasarım ve donanımları alabileceği ihtimali olan 5T’nin de ekranında parmak izi oyucusunu entegre edilebilir. Henüz donanım ve yazılımsal olarak herhangi bir bilgi bulunmadığı gibi cihazın fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında da henüz net bir bilgi yok.

ONEPLUS 5, 16 KASIM’DA SATIŞTA

16 Kasım’da Çin’de satışa çıkacak ve daha önce tanıtılan OnePlus 5 modelinin dünyada hangi ülkelere gönderileceği henüz bilinmiyor ancak çerçevesiz tasarıma sahip olan telefonun Çin pazarında ciddi bir meraklı kitlesi mevcut. Buna kayıtsız kalmayacak olan şirket OnePlus 5T modelini tüm dünyaya pazarlayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın