2018 Konut Projeleri


Türkiye son yıllardaki yatırımlarıyla tam bir inşaat ülkesi olma yolunda hızla ilerliyor. Sadece yurt içinde değil, uluslararası alanda da çok başarılı projelere de Türk müteahhitler imza atmaktadırlar. Türkiye’nin bu başarısındaki sır, seçilen sektöre uygun DNA yapısı nedeniyle şirketlerin ve şahısların son derece özverili çalışmasıyla gelen başarı olarak görülebilir.

Ülke çapındaki büyük projeler sayesinde binlerce insan, şehir merkezinden biraz uzakta, müthiş yaşam alanlarında ev sahibi olabiliyorlar. Bilindiği gibi büyük firmalar, şehir merkezindense bakir bölgelerde kendilerine yepyeni bir yaşam alanı yaratarak bölgeye ivme kazandırıyor ve bölgeye göç aldırarak yeni bir merkez yaratıyor. 2018 yılındaki başlıca gayrimenkul projelerinden bahsetmek gerekise;

1 – emlak konut yatırımları
2- dap yapı izmir yatırımları
3- mevsim istanbul projesi
4- keten papilio bomonti
5- bizim evler güzelce
6- liv marmara
7- burç istanbul

Görüldüğü üzere büyük projelerin genellikle merkezini İstanbul oluşturmakta. Müteahhitlik ve yaşam alanı denince aklımıza ilk olarak istanbul’un devasa yapıları geliyor.

daha fazla projeden haberdar olmak, şehrinizdeki büyük projeleri takip etmek için https://gayrimenkulprojeleri.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Flikoston.com

Flikoston, online ortamda, nitelikli içerikler arayanların isteklerine yanıt veriyor. Site, genel kültür, sanat ve felsefeye …

Bir cevap yazın