6 inçlik ekranıyla Gionee S11, 26 Kasım’da tanıtılacak

Çinli Gionee, yeni çift kameralı akıllı telefonu S11 modelini, 26 Kasım’da tanıtacak. Telefonda ön bölümde de çift kamera olması dikkati çekiyor.


Geçtiğimiz Eylül ayında Çin sertifikalandırma birimi TENAA aracılığıyla Gionee S11’in üretim hazırlıklarına başlandığı bildirilmişti. Çin menşeli şirket Gionee S11’in resimleri sızdırdı ve telefon hakkında kısa bilgiler edinmemize olanak sağladı. 6 inç diyagonal, arka tarafında iki kamera ve ön tarafta iki kamera bulunan FullView ekrana sahip olacak S11’in iki ana kamerasının da farklı algılayıcılara sahip olduğu görülüyor.

3 FARKLI RENK SEÇENEĞİ İLE SATIŞA ÇIKABİLİR

16 MP + 8 MP modüllerinin bir kombinasyonu olan kamera sistemine sahip olduğu bilinen Gionee S11’in ön panelinde ekran, kameralar ve hoparlörler göze çarpıyor. Ayrıca telefonun ön tarafının alt kısmında ise belirgin bir şekilde Gionee logosu yer almış görünüyor. Telefonun arka kısmında ise çift kamera ve parmak izi okuyucusu düğmesine benzer bir bileşen de mevcut. Çift kameranın yanında bir adet de led flaş yer alıyor. Çerçevesize yakın bir tasarıma sahip olan S11’in farklı renk seçenekleri olduğu da ortaya çıktı. Pembe, mavi ve açık gri renklerden oluşan gövde metal bir malzemeden yapılmış hissi uyandırıyor.

Telefon hakkında henüz işlemci, ram, dahili depolama alanı ve diğer donanım bilgileri hakkında bilgi yer almıyor ancak telefonun 26 Kasım’da Gionee’nin gerçekleştireceği bir medya etkinliğinde detayların paylaşılması bekleniyor.

Siz telefonun tasarımını nasıl buldunuz ?

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın