Agent oyunu yeniden gündemde

Başarılı oyun üreticisi Rockstar Games’ın büyük bir merakla beklenen Agent oyunu üzerinden çalıştığı iddia ediliyor. Oyun eğer oyunseverlerle buluşursa GTA’nın istatistiklerini geçebilir.


Uzun bir süredir büyük bir merakla beklenen ve tüm ilgiyi üzerine toplayan Agent tekrar gündeme geliyor. 2013 yılında geliştirilmesine son verilen Agent ile ilgili 2015 yılında bir takım gelişmeler yaşanmıştı. Her ne kadar beklentilerin yükselişe geçtiği gözlerden kaçmasa da, oyun hakkında ciddi bir açıklama yapılmıyordu. Oyunun akıbeti ile ilgili hiçbir şekilde detaya inilmediği de görülmüştü. Duyurulduktan sonra kaybolan Agent, bugünlerde yeniden gündeme geliyor.

AGENT YENİDEN GELİŞTİRİLİYOR

Bazı iddialar Agent’in yeniden geliştirilmekte olduğunu göstermekte. Bunun için çalışmalara başlanıldığını işaret etmekle birlikte, yakın zamanda gün yüzüne çıkacağına dair yorumlar da oyun kulislerinde dönüyor. Söylentilere göre sızan konsept çalışmaları Agent’e ait ve yakın zamanda büyük bir sürpriz Agent takipçilerini bekliyor. Ancak bu konuda resmi bir açıklamanın halen gelmemiş olması, bazı oyunseverleri umutsuzluğa sürüklüyor.

TARİH HENÜZ NET DEĞİL

Twitter üzerinde Bully2Info isimli kullanıcının paylaştığı konseptlerle ilgili Rockstar Games’ten açıklama beklenmesine rağmen pek çok soru işareti yer alıyor. Rockstar Games daha önce Agent için ciddi bir çalışma yapmış olsa da oyunun yeni versiyonu için konsept çalışmaların sürdüğü iddia ediliyor. Oyunun hangi ekran motoru ile geleceği yada sistem gereksinimleri hakkında da henüz net bir bilgi alınamıyor. Agent oyunu ajan ve polisiye oyun sevenler için oyun dünyasının kutsal kasesi olarak tanımlanıyor ve GTA gibi başarılı işlere imza atan Rockstar Games için de yeni bir fenomen olarak yorumlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın