Airpods’a büyük rakip geliyor

Dünyaca ünlü kulaklık üretici Bose, Airpods gibi kablosuz kulaklıklara karşı güçlü bir kulaklık üretmeye hazırlanıyor. 


Bose SoundSport Free adı verilecek olan kablosuz kulaklık Bose’nin yıllardan beri sahip olduğu tecrübeyle mükemmel ses hedefleyecek ve tasarımı ile diğer kablosuz kulaklara ciddi bir rakip olacak. SoundSport Wireless adı verilen wireless bağlantı sistemiyle çalışacak olan kulaklığın hızlı ve kesintisiz şekilde mobil cihazlara bağlanacağı düşünülüyor.

TAKİPLERİNDEN BİRAZ DAHA FARKLI

SoundSport Free yapısı ve tasarımıyla rakiplerinden bir adım önde. Kulaklığın diğer kablosuz kulaklarda olmayan bir özelliği var. Spor amaçlı kullanımlarda yada günlük yaşamda kulağınızdan düşmemesi için kauçuk çengellere sahip olan kulaklıkta en önemli konu dış seslerin içeri girmesini engellemek ve kulağınızdan düşmemesini sağlamak. Suya ve darbelere karşı dayanıklı olan SoundSport Free 5 saatlik kullanım süresi ile de rakipleriyle yarışıyor.

ŞARJ ÖZELLİKLİ KUTU AYRICA ŞARJ EDİLİYOR

SoundSport Free kulaklıkları kapsayan şarj özellikli kutu bir seferde 2 kere şarj etmeye olanak tanıyor. Yani kulaklıkların şarjı 5 saat giderken bu kutuyu yanınızda bulundurursanız toplamda 2 sefer şarj edebilir ve kulaklıkların kullanım oranlarını 10 saate çıkarabilirsiniz. Böylelikle kulaklık ihtiyacını 2 kere karşılamış olacaksınız. Kulaklıkta en çok önem verilen bir başka nokta ise telefon kulaklık uyumu.Dahili antenler ile deyim yerindeyse telefonunuza kabloyla bağlanmış gibi bir net sese sahip oacaksınız. Kulaklıkların şimdilik sadece siyah rengi piyasaya sürülecek ancak ileriki zamanda başka renklerin de üretilmesi muhtemel. Ayrıca 250 dolarlık fiyat etiketiyle rakiplerinden daha da pahalı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın