Alcatel 2018’de bizi yeni modellere boğacak

Alcatel, üst, orta ve alt segmentleri yeni modelleriyle dolduruyor. Önümüzdeki sene piyasaya sürülmeyi bekleyen 6 model var.


Alcatel ve Blackberry gibi tanınmış telefon üreticilerini bünyesine katan TLC önümüzdeki yıl ciddi atılımlar yapacak. Blackberry’de yeni tanıttığı telefonlara karşın Alcatel için de çalışmalarını sürdürüyor. Alcatel geçtiğimiz ay  Idol 5S, Idol 5, A7 XL ve A7 modellerini piyasaya sürmüştü ancak bununla yetinmeyen üretici 6 yeni model için de kolları sıvadı.

AMİRAL SERİSİ ALCATEL 5 SERİSİ OLACAK

Alcatel çıkartacağı yeni modellerden en çok 5 serisine güveniyor. Şu an özellikleri tam olarak belli olmasa da önümüzdeki yıl 5 serisini diğer üreticilerin amiral gemileri gibi donatacak. Alcatel 3 serisi için orta sınıf düşünülürken 1 serisi için ise alt segment özellikleri düşünülüyor. Alcatel 3, 3C, 3V ve 3 X şeklinde dört farklı model çıkartacak olan üretici telefonların model isimlerine göre farklı özellikler ile satışa sunacak. Ayrıca 1X modeli de alt segment yarışır düzeyde özelliklere sahip olacak.

KAMERALARA EKSTRA ÖZELLİKLER GELECEK

Alcatel 5 serisi telefonlarına hem önde hem de arkada çifter çifter kamera ekleyecek. Hatta çıkacak 4 Alcatel 3 modeli için de önde kamera olması bekleniyor. Henüz telefonların özellikleri ,hangi işlemciyi kullanacakları ya da hafıza kapasiteleri elbette ki belli değil. Ancak 2018 yılında satışa çıkarılması planlanan telefonların en iyi ihtimalle Ocak ayında tanıtılması bekleniyor. Uygun fiyatlı telefonlar klasmanında iyi bir yer edinebileceğini düşündüğüm yeni Alcatel modellerini incelemek için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın