Alcatel LED Arka Kapağıyla Dikkat Çeken A5 LED Modelini Türkiye’de Satışa Sundu

Alcatel’in renkli tasarıma sahip Alcatel A5 LED modeli ülkemizde satışa çıktı.


Ürettiği giriş ve orta segment cihazlarla birlikte ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan Alcatel’in geçtiğimiz aylarda tanıttığı Alcatel A5 LED modeli ülkemizde satışa çıktı.

Arka kapağında sahip olduğu LED aydınlatmalarla birlikte oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Alcatel’in yeni akıllı telefonu Alcatel A5 LED Android akıllı telefonların ön yüzünde gördüğümüz LED aydınlatmayı arka kapağa taşıyarak daha farklı bir tasarım ortaya koyuyor.

Alcatel’in A5 ELD modeliyle birlikte cihaza gelen bildirimler klasik Android bildirim renklerinden çıkıyor ve telefon farklı renklere bürünüyor. WhatsApp bildirimi geldiğinde telefon yeşile bürünürken Facebook bildirimi gelince telefon mavi oluyor. Snapchat bildirimlerinde ise telefon sarı renk oluyor.

Ayrıca Alcatel A5 LED modeli Alcatel tarafından geliştirilen Colour Catcher teknolojisiyle birlikte geliyor. Bu yeni teknolojiyle birlikte Alcatel’in A5 LED modelinin arka kapağında bulunana LED’ler sizin kıyafetinize uyum sağlıyor. Kullanıcılar diledikleri takdirde telefonlarını gündüz ya da gece farklı renklerde kullanabiliyor.

5.2 inç büyüklüğünde 720 P HD ekranla birlikte gelen Alcatel A5 LED gücünü giriş seviyesi akıllı telefonlarda görmeye alışkın olduğumuz MediaTel MT6753 işlemciden alıyor. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelen A5 LED kutusundan Android 6.0 ile çıkıyor. Metalik siyah ve metalik gümüş arka kapaklarıyla da dikkat çeken A5 LED ülkemizde 1099 TL’den satışa sunulmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın