Alcatel’in yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Alcatel A3 XL ülkemizde satışa çıktı

Alcatel’in yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Alcatel A3 XL ülkemizde satışa çıktı.


Son zamanlarda kaliteli akıllı telefonlarıyla pek çok kullanıcının büyük bir beğenisini kazanan Alcatel’in kısa bir süre önce satışa çıkarttığı geniş ekranlı akıllı telefonu Alcatel A3 XL ülkemizde satışa sunuldu.

Alcatel’in kısa bir süre önce tanıttığı ve satışa sunduğu Alcatel A3 XL modeli 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde 6 inç büyüklüğünde bir ekranla geliyor. 4.5G bağlantı noktasına da sahip olan Alcatel’in bu yeni akıllı telefonu ayrıca kaliteli ses performansı sunuyor. Alcatel’in giriş seviyesi modeli olan A3 XL modeli 1.1 GHz hızında çalışan MediaTek MT8735B işlemcisinden güç alıyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelen Alcatel’in yeni akıllı telefonu ayrıca microSD kart desteğine sahip. Alcatel A3 XL microSD kart ile birlikte depolama alanını 32 GB’a kadar çıkartabiliyor.

HD bir ekrana sahip olan Alcatel’in A3 XL modelinin kamerası da giriş seviyesi akıllı telefona göre gayet iyi. 8 megapiksel çözünürlüğünde 720 piksel video kaydedebilen A3 XL ayrıca Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle birlikte geliyor.

999 TL Satış Etiketiyle Gelecek

Ülkemizde 999 TL’den satışa sunulacak olan Alcatel A3 XL ayrıca 3.000 mAh kapasiteli bir batarya ile çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın