Amazon’dan Kulaklık Girişi Olmayan iPhone Modellerine Özel Aksesuar

Amazon kulaklık girişi olmayan iPhone modelleri için yeni aksesuarını satışa çıkarttı.


Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle birlikte kaldırmış olduğu kulaklık girişi pek çok kullanıcıya dert olmuştu. Apple’ın kulaklık hamlesinin ardından pek çok kişi Apple’ın bu konuda geri adım atacağını düşünmüş ve kullanıcıların kulaklık girişi olmayan bir akıllı telefon almayacağını dile getirmişti. Ancak Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışlarının diğer iPhone modellerine göre çok daha fazla olması ve diğer üreticilerin de artık tıpkı Apple gibi kulaklık girişi olmayan modeller çıkartması kulaklık girişinin çıkartılmasının kullanıcılar tarafından herhangi bir olumsuz düşünceye neden olmadığını göstermiş oldu.

Her ne kadar kulaklık girişinin kaldırılması kullanıcılar için pek önemli bir değişiklik olarak algılanmasa da çeşitli aksesuar üreticileri kullanıcıların iPhone modellerine Lightning bağlantı birimiyle bağlanan çeşitli 3.5 mm dönüştürücüler üretmeye başlamıştı. Apple ürünleri için yaptığı aksesuarlarla tanınan Belkin markası da geçtiğimiz günlerde kullanıcıların iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde kullanmaları için yeni bir ürünü satışa sundu. Belkin’in bu yeni ürünü Apple’ın Lightning bağlantı noktasına bağlanıyordu ve bu aksesuarla birlikte kullanıcılar tıpkı eski iPhone’larında olduğu gibi hem müzik dinleyip hem de telefonlarını şarj edebiliyordu.

Belkin’in Apple’ın online mağazası olan Apple Store Online mağazasında 35 dolara sattığı bu ürüne dünyaca ünlü e-ticaret sitesi Amazon’dan yanıt gecikmedi. Amazon’un Amazon Basic olarak adlandırılan aksesuarları arasına eklenen bu yeni ürünle birlikte kullanıcılar Belkin’in ürününden çok daha fazla özelliğe sahip oluyorlar.

“L” şeklinde olan bu ürün üzerinde bulunan tuşlarla kontrolleri kolaylaşıyor ve aramalara yanıt verme imkanı sunuyor. Amazon’un kendi sitesi üzerinden 30 dolara sattığı bu ürünün ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın