Amazon’dan satın alabileceğiniz en iyi Apple Watch 3 kayışları

Apple Watch 3 geçtiğimiz günlerde ülkemizde satışa sunuldu. Standart kayışlarla ve bantlarla gelen Watch 3’e sizler için yeni alternatifler aradık.


Dünyanın en çok satan akıllı saati olma özelliğini taşıyan Apple Watch serisinin en son modeli olan Watch 3, ülkemizde 1649 TL’den başlayan fiyatlarla satışa başladı. Belli başlı birkaç kayışla satışa sunulan akıllı saatin maalesef Apple tarafından satışta olan fazla kayış alternatifi yok. Apple’ın orijinal kayış kalitesine yakın olan birçok kayışın bulunduğu en büyük alışveriş sitesi ise Amazon olarak belirlenmiş.

Türkiye’ye daha kendisi yeni geldiği için henüz kayış satışları için yeterli kaynağımız olmadığını düşündüğümüz için Amazon’a biraz göz attık. Fiyatları 10 dolar ile 50 dolar arası değişen birçok kayış saatinizin ölçülerine göre birebir üretilmiş olarak geliyor. Bu modelleri Amazon üzerinden aratarak en uygun fiyatı araştırarak satın alabilirsiniz. Sadece bir tavsiye listesi olan aşağıdaki ürünleri satın alırken Amazon üzerinden alım yapacağınız dükkanın da yorumlarını okuyup güvenilirliğini test etmenizi öneriyoruz.

İşte Amazon üzerinden satın alabileceğiniz en iyi ve en kaliteli Apple Watch 3 kayışları;

UMTELE Apple Watch Spor Kayış

Uitee Woven Naylon Kayış

Milanese Loop Paslanmaz Çelik Kayış

Eoso Apple Watch Bağlantılı Bilezik Kayış

V-Moro Deri Kayış Vintage

FOTOWELT Deri Kayış

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın