Android 8.0 Oreo güncellemesi, 2018 başında Samsung telefonlara geliyor

Samsung Türkiye, son dönemde çıkan Note 8, S8 ve S8+’ın 2018 yıllarının başında Android Oreo 8.0 güncellemesi alacacağını açıkladı.


Samsung Türkiye’den alınan bilgiye göre Samsung’un Android Oreo 8.0 güncellemesi alacak olan telefonlara güncellemenin bazı telefonlara gelmeye başladığı belirtiliyor. Resmi Samsung Türkiye portalının yayınladığı bir yazıda Samsung’un amiral gemisi Samsung Galaxy Note 8’in yanı sıra Galaxy S8 ve S8 Plus’ın güncellenmesi için birinci sırada olacağı belirtiliyor. Herhangi bir tarih veya zaman bilgisi paylaşmayan Samsung Türkiye’nin bu yazısı yurt dışında yayın yapan teknoloji sitelerine de haber oldu.

Geçtiğimiz yıl amiral gemi modelleri de dahil olmak birçok modelini Android 7 Nougat mobil işletim sistemiyle satışa sunan Samsung’un bu yıl Android Oreo 8.0 güncellemesinin 2018 yılının ilk aylarında geleceği iddia ediliyor.

BİRÇOK YENİ ÖZELLİK EKLENECEK

Android 8.0 ile gelecek özellikler ise farklı boyutlarda bildirimler, resim içinde videolar, çeşitli performans ve güvenlik iyileştirmeleri ve renkli bildirim çubukları olması bekleniyor. Açıkçası Android Oreo güncellemesini biz de yakından takip ediyoruz. Sorunları giderilmiş, tam performans ile çalışan bir Android Oreo işletim sistemini çok yakın bir zamanda tüm detaylarıyla inceleyeceğiz.

Kaynak: https://www.phonearena.com/news/Android-8.0-Oreo-update-coming-to-Samsung-phones-in-early-2018_id99207

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın