Android İşletim Sistemi İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler için derlediğimiz Google Play Store’da yer alan en iyi ve ücretsiz uygulamaları sizler için derledik.


Google’ın mobil işletim sistemi olan Android pek çok kişi tarafından kullanılıyor olsa da kullanıcılar iOS işletim sisteminde olduğu gibi hızlı ve etkili bir şekilde fotoğraf düzenlemeleri ya da video düzenlemeleri yapamıyor. Bu yazımızda Android işletim sistemi için en iyi video düzenleme programlarını sizler için sıraladık.

1. FilmoraGo

Android işletim sistemi için tasarlanmış olan ücretsiz video programlarının başında gelen FilmoraGo video düzenleme ihtiyacı olan kullanıcıların imdadına yetişiyor. Kullanıcıların Facebook ya da Google Drive hesaplarında barınan videoları da düzenleme yeteneğine sahip olan uygulama ayrıca ekran görüntülerini de düzenleme yeteneğine sahip.

2. AdobePremiere Clip

Eğer ki profesyonel bir video düzenleme programı istiyorsanız Adobe’un Premiere Clip programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak alınabilen Adobe ID sayesinde kullanabileceğiniz programda ayrıca Adobe’un masaüstü uygulamasında düzenlediğiniz projelerinize de erişebilme imkanına sahipsiniz. Video düzenlemeye profesyonel bir dokunuş getiren Adobe Premiere Clip uygulamasıyla birlikte sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı planladığınız videoları çok daha iyi hale getirebilirsiniz.

3. VivaVideo

Videolarınızda eğlenceli bir şeyler olsun istiyorsanız Vivavideo tam size göre bir program. İşleyişi FilmoraGo’ya benzeyen VivaVideoFilmoraGo’ya göre daha fazla tema seçeneğiyle geliyor. Diğer ücretsiz video programlarına göre sadece 5 dakikalık video boyutunu ücretsiz olarak düzenleyen VivaVideo 5 dakikadan uzun videolar için kullanıcılardan ücret talep ediyor.

4. KineMaster

Akıllı ve profesyonel bir video düzenleme programı olmasına rağmen KineMaster programının ücretsiz sürümünün diğer programlara göre daha sınırlı olması kötü olsa da kısa videolar düzenlemek isteyenler için KineMaster oldukça iyi bir seçim olabilir. Pek çok sahne ve tema desteği bulunan programda elbette ki bu özellikler kullanmanız için ücret ödemeniz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın