Android kullanıcılarına Apple Music’ten büyük geliştirme

Dünyanın en iyi müzik dinleme uygulamalarından biri olan Apple Music, Android kullanıcıları için yeni bir yeniliği devreye soktu.


Android Play Store’da 10 milyondan fazla indirilmesiyle Play Store’da en çok indirilen müzik dinleme uygulamalarından biri olan Apple Music, Android kullanıcıları için yeni bir kaç özellik ekleyerek daha iyi bir deneyimi kullanıcılarına vermeyi hedefliyor. Spotify gibi bu işte en iyilerden olan bir müzik dinleme uygulamasına benzer özellikler eklenen Apple Music, bu sayede Android kullanıcılarının beklentilerini karşılamak istiyor.

DİNLENEN MÜZİK ARTIK EKRANDA

Apple Music eski versiyonlarında dinlenen müzik hakkında detaylı bilgiler ekranda çıkmıyordu. Artık bu yeni özellik sayesinde dinlenen müzik ekranda görülecek ve dinlediğiniz müziği paylaşmanıza da olanak sağlanacak. İsterseniz profiliniz üzerinden de dinlediğiniz şarkıyı yada radyoyu kolayca paylaşabileceksiniz. Spotify’da uzun zamandan beri kullanılan bu profil düzenlemesi artık Apple Music’te de olacak.

SESLİ KOMUT ÖZELLİĞİ DE GELİYOR

Apple Music’te ayrıca artık sesli komut özelliği de yer alacak. Bu özellik dinlediğiniz radyoyu yada müziği istediğiniz gibi komut edebileceksiniz. Telefonunuzu çıkartmadan şarkı değiştirebilecek ve radyoda başka kanala geçebileceksiniz. Bir diğer özellik ise Apple Music widgeti artık telefonunuzun ana ekranında da yerini bulacak. Widgetler bölümünden kolayca Apple Music’e ulaşabilecek ve istediğiniz şarkıya kolayca ulaşabileceksiniz. Google Play Store üzerinden 9.99 TL’lik satış fiyatına sahip olan Apple Music, maalesef bir kere verilen bir ücrete satılmayacak. Apple Music uygulamasını kullanmak istiyorsanız her ay 9.99 TL’lik aylık ödemeyi gözden çıkartmanız gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Veterinerbayrampasa.com

Veteriner bulmak bazen çok zor olabiliyor. Evcil hayvan besleyen kişiler en iyi veterineri bulmak için …

Bir cevap yazın