Apple Clips uygulaması birçok yeni efekt ve kontrollerle tekrar güncellendi

Apple’ın Clips video oluşturma uygulaması bir yaşından daha ufak olmasına rağmen büyük bir güncelleme alıyor. Güncellemede yeni bir sürü efekt var.


Teknik bilgi birikimi olmadan eğlenceli, kısa videolar yapmak için kullanılan Apple’ın iOS Clips video oluşturma uygulaması yepyeni birçok efekt ile güncellenerek daha da kolay bir kullanıma kavuştu. Apple’ın klipler uygulaması belki de şimdiye kadar en az bilinen orijinal Apple uygulamalarında biri. Viral kısa videolar yapmak için birebir olan uygulamada birçok efekt ve arayüz mevcut. Bu arayüzleri istediğiniz gibi değiştirebiliyor ve ilginç videolar çekebiliyorsunuz.

Apple’ın Cloud sistemini de destekleyen Apple Klipler uygulaması ile, örneğin iPhone’da başladığınız bir videoyu iPad’de devam ettirip üzerinde oynayabiliyorsunuz. Kısacası aynı projeyi farklı Apple cihazları üzerinden devam ettirebiliyorsunuz. Ayrıca iPhone X’in de gelmesiyle yeni bir “selfi sahneleri” adı verilen özelliğe kavuşan uygulama bu özelliği çalıştırmak için TrueDepth kamerayı kullanıyor. Apple Clips uygulamasıyla gelen ayrıca bir dizi efekt Star Wars temalı olarak sunuluyor. Filme özel neon ve karikatür tarzında efektler oldukça güzel videolar çekmenize olanak sağlıyor. Ayrıca videolara yazı, etiket, simge ve ikonlar da koyabileceğiniz uygulamayı mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Uygulama Apple’ın uygulama marketi olan App Store’da tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı buradaki linkten indirebilirsiniz. Uygulamada Türkçe dil desteği olduğunu da belirtelim.

Çektiğiniz videoları Youtube’a ekliyorsanız linklerini aşağıdaki yorum bölümüne bırakabilirsiniz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın