Apple Gelecek Yıl Ucuz iPhone X Modelini Tanıtabilir

Apple gelecek yıl iPhone X’in daha ucuz modelini tanıtabilir.


Apple’ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve önümüzdeki günlerde satışa sunacağı iPhone X modeli kullanıcılar tarafından beğenilmişti. Sahip olduğu çerçevesiz tasarım ve Home butonsuz tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekerken iPhone X oldukça pahalı olan 1000 doları aşan fiyatıyla da tepki toplamıştı. Her ne kadar iPhone X kusursuz bir telefon olarak lanse edilse de sahip olduğu Face ID teknolojisinin beklendiği gibi çalışamaması kullanıcıları düşündüren önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu sorular iPhone X’in çıkmasıyla birlikte kendilerine cevap bulacakken pek çok insan Apple’ın 2018’de hangi iPhone modellerini tanıtacağını düşünüyor.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini dünya genelinde satışa sunan Apple’ın yeni iPhone modelleri kullanıcılar tarafından merak edilmeye başlandı. Gelen bilgilere göre Apple gelen yıl iPhone X’in daha düşük modelini tanıtacak. Bir başka bilgiye göre Apple iki adet ucuz iPhone modeli tanıtacak.

Çin merkezli haber sitelerine göre Apple’ın bu ucuz iPhone modellerinin kod adları “Lizbon” ve “Hangzhou” olarak belirlenmiş durumda. Yeni iPhone modellerinin iPhone X’e göre 90 dolar daha ucuz üretilecek ve iPhone’un satış fiyatı 900 dolar olacak. Apple’ın 90 dolar daha ucuz üreteceği yeni iPhone X modelinde hangi özelliğin kullanılıp kullanılmayacağı şimdilik bilinmese de haberlerin ilerleyen süreçte netlik kazanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın