Apple, geliştiricilere özel iOS 11.2 beta 2 versiyonunu yayınladı

Apple, geliştiricilere özel iOS 11.2 beta 2 versiyonunu yayınladı. Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve hesap makinesi sorunlarını da çözeceğe benziyor.


Apple’ın Beta programına kayıtlı olan geliştiricilere iOS 11.2’nin Beta 2 versiyonu da dahil olmak üzere yeni bir beta güncellemesi geldi. Geçtiğimiz hafta gelen Beta 1 versiyonunun üzerinden bir hafta sonra gelen iOS 11.2 Beta 2’ye ek olarak Apple ayrıca tvOS 11.2, watchOS 4.2 ve macOS 10.13.2 için ikinci beta sürümlerini de yayınladı. Kayıtlı geliştiriciler yeni beta sürümlerini doğrudan Apple’ın geliştirici portalından indirebiliyor. Cihazlarda önceki beta kurulumu varsa güncellemeler kablosuz olarak da kurulabiliyor.

iOS 11.2 beta 2’de çoğunlukla hata düzeltmelerine ve yazılım altı geliştirmelere yer verilmiş olsa da Apple, fotoğraf makinesine ait özel emojilerini düzeltmek ve Hesap Makinesi uygulamasını sabitlemek gibi bazı küçük değişiklikler de yapmış görünüyor. Yeni güncelleme, iMessage için telefonlar arası Apple Pay veya iCloud desteği içermiyor. Diğer geliştirilen işletim sistemleri macOS 10.13.2 beta 2, watchOS 4.2 beta 2 ve tvOS 11.2 beta 2 ise sadece hata düzeltme ve  performans iyileştirmeleri gibi geliştirmeler almış görünüyor.

HER YENİ BETA SÜRÜM BİR SONRAKİ GÜNCELLEMENİN HABERCİSİ

Apple genel stratejisi olan Beta versiyonları yayınlandığında gelen gerçek sürüm politikasını yakın zamanda tekrar göreceğiz. Apple Beta versiyonlarını kullanıma açtıktan hemen sonra bir önceki beta versiyonunu kullanıcılara güncelleme olarak sunuyor. Bakalım yeni güncelleme takviminde iOS 11.2 ne zaman indirilebilir ve kullanılabilir olacak.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın