Apple ve General Electric’ten üst düzey ortaklık

Apple ve GE arasında yapılan ortaklık ile Apple’ın yeni ürünleri artık daha farklı gelişmelerle karşımıza çıkabilir.


Apple yaptığı ortaklıklarla da kendin söz ettiriyor. IBM, Cisco ve SAP de dahil olmak üzere son yıllarda kurumsal ortaklıklar gerçekleştiren Apple’ın son ortağı ise GE olarak bilinen General Electric şirketi. Apple ve GE arasında yapılan ve Apple’ın tasarım hassasiyetini üst düzeye taşıyacak olan anlaşma iki şirket tarafından da imzalandı.

ÜRÜNLERE ÜST DÜZEY GELİŞTİRMELER YAPILACAK

Apple’ın GE ile anlaşmasından sonra iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlarında daha fazla gelişme yapılması ve GE’nin elektronik tecrübesinden yararlanılması bekleniyor. Daha önce GE’nin Predix platformu için bir iOS yazılım geliştirme kiti (SDK) duyuran şirket, bu platformu, endüstriyel müşterilerin GE’nin sattığı devasa endüstriyel ekipmanların sağlık durumunun izlemesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış bulut hizmeti veriyordu.

ANLAŞMA YENİ ÜRÜNLERE DE DESTEK OLACAK

Apple’ın GE ile yaptığı anlaşmada gelecekte yeni modellerin de gelişimine yardımcı olmak adına çalışmalar yapılacak. GE’nin elektronik çalışmalarını Apple ile birlikte yürütmesi de bekleniyor. Bakalım bu ortaklıktan doğan yeni cihaz ve gelişmeler bizlere ne ölçüde yansıyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Veterinerbayrampasa.com

Veteriner bulmak bazen çok zor olabiliyor. Evcil hayvan besleyen kişiler en iyi veterineri bulmak için …

Bir cevap yazın