Apple haftanın uygulaması bölümünü fırsatlar bölümüyle değiştiriyor

Apple haftanın ücretsiz uygulamaları bölümü yerine birçok hizmet için indirim ve kampanyaları gösteren yeni bir hizmeti devreye sokuyor.


Apple, iOS 11’i yayınladığı günden beri App Store’da haftanın ücretsiz uygulamasını yayınlıyordu. Bu ücretsiz uygulamalar ile kullanıcılara en çok kullanılması muhtemel olan uygulamaları sunan Apple, bu özelliği bambaşka bir hizmete dönüştürüyor. Apple giyimden evlere servise, otel rezervasyonlarından sinema biletlerine kadar birçok konuda hizmet veren şirketlerle özel anlaşmalar yapıp indirimler sunan bir uygulamayı hizmete açıyor.

Bu yeni kategoride listelenen uygulamalar size özel fiyatlar ve indirimler sunacak. Bu fırsatlar Perşembe gününden Pazar gününe kadar geçerli olacak. Lansman için ise birçok hotel rezervasyonlarında, evlere servis işlemlerinde, ürün alışverişlerinde ve birçok diğer konuda hem kuponlar, hem indirimler hem de hediyeler sunmayı hedefliyor.

Açıkçası eski hizmet en azından birçok konuda hiç bilmediğimiz uygulamaları bizlere göstererek yeni uygulamaları tanıtıyordu. Ancak bu yeni gelecek olan servisin Türkiye’ye müdahil olması ve anlaşmaların yapılmasının zaman alacağını düşünüyoruz. Yine de üzülmeyin. Biz Teknoxo olarak sizelere her hafta haftanın ücretsiz iOS uygulamaları ve haftanın ücretsiz Android uygulamaları şeklinde listeler hazırlıyoruz. Bu listeleri kontrol ederek tarafımızca test edilmiş ve beğenilmiş en iyi ücretsiz uygulamaları izleyebileceksiniz.

Eğer incelememizi istediğiniz yada yorumlamamızı istediğiniz bir iOS uygulaması var ise aşağıda yer alan yorum bölümüne uygulama ismini yazabilirsiniz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın