Apple, internet sitesine 3 yeni iPhone X kılıfı ekledi

Apple, iPhone X için resmi internet sitesinin alışveriş bölümüne birbirinden şık ve kaliteli 3 yeni iPhone X kılıfı ekledi.


Dün yapmış olduğumuz “Apple kendi üretimi olan ilk deri Macbook kılıfını satışa sundu” haberinden sonra bir de geçtiğimiz günlerde ön siparişe çıkan iPhone X’in yeni silikon ve deri kılıfları da gözümüze çarptı. Biz de sizler için bu 3 kılıfı henüz elimize ulaşmasa da mini bir inceleme ile sunmak istedik. Bu arada bu kılıflar Apple’ın iPhone X modeli için ürettiği bizzat kendi ürünleri. Apple son zamanlarda kılıflarını kendisi üretirse ve kılıf piyasasındaki canlılığı görmüş olacak ki daha çok kazanmak istediğinden artık kılıflarını da kendisi üretmeye başlıyor gibi görünüyor. Aşağıda gördüğünüz kılıfların tümü şimdilik iPhone X ön siparişi verilebilen ülkelere ait. iPhone X’in Türkiye’de de satışa başlamasından sonra bu kılıfların bizde de satışa çıkması bekleniyor.

iPhone X Deri Cüzdan Kılıfı

Koyu Turkuaz mavisi, kahverengi, siyah ve bordo olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olan cüzdan tipi deri kılıf, iPhone X ile birlikte oldukça hoş bir görünüm kazanıyor. 99 dolarlık fiyat etiketine sahip olan kılıfın teslimatı ise 3-4 hafta içinde yapılıyor.

iPhone X OtterBox Kılıfı

OtterBox kılıfı yarı şeffaf tasarımıyla ilginç bir dizayna sahip. Koyu kırmızı, mavi ve siyah renkleriyle satışa sunulan kılıfın fiyatı ise 39.95 dolar.

iPhone X Tech21 Evo Elite

Gümüş, altın, pembe ve siyah olmak üzere 4 renk seçeneğine sahip olan kılıfın arka bölümü tamamen şeffaf. Bumber tarzı kılıfın fiyatı ise 49.95 dolar.

iPhone X Kırılmaz Ekran camı filmi

Böyle bir başlık attık ama bu ürün tamamen Apple üretimi. Belkin InvisiGlass Ultra ekran koruyucusu olarak isimlendirilen koruyucunun fiyatı ise 39.95 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın