Apple, iOS 11.1 ile yeni emojileri kullanıma açıyor

Mesajlaşma, paylaşım ve daha birçok alanda kullanılan emojilere Apple gelecek güncelleme ile yenilerini ekliyor.


Apple önümüzdeki dönemde yayınlayacağı iOS 11’in 1.büyük güncellemesi olan iOS 11.1 sürümüyle ile 56 yeni emoji kullanıma açacağını açıkladı. Dünya emoji günü olarak kutlanan günde daha önce de yeni emojilerin ekleneceğini açıklayan Apple sözünü tutuyor ve yeni güncellemeyle farklı emojiler getiriyor.

ANDROID OREO’YA BENZER EMOJİLER DE GELİYOR

Android Oreo henüz tüm telefonlara gelmemiş olsa da kullanıcılar iOS 11’e gelecek olan emojilerin Oreo’dakilere benzediğini savunuyorlar. iOS 11’e gelecek olan bu emojiler ayrıca macOS ve watchOS işletim sistemlerine de gelecek. Önümüzdeki hata beta sürümünün yayınlanacağı tahmin ettiğimiz iOS11.1 yakın zamanda da kullanılabilir olacak.

TAMAMEN FARKLI EMOJİLER GELİYOR

Eklenecek 56 emojinin çoğunluğunu hayvanlar bölümü oluşturuyor. Bir zürafa, bir zebra, bir kirpi, bir dinazor ve bir çekirgenin ekleneceği emojilerde ayrıca sonbahar ve kış emojileri de geliyor. Eldivenler, fular, palto ve bir beyzbol şapkası eklenen emojiler arasında. Yemekler de unutulmamış; brokoli, turta ve çin yemeği kutusu eklenmiş. Son olarak renki kalpler, ten rengine göre değişen insan yüzleri, vampirler, mistik karakterler, dağcılık ve farklı spor emojileri, yeni yüz emojileri ve farklı el hareketleri gelen emojiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ticari Başarınıza Yardım

Bir çok kurumun henüz yeterince etkin olamadığı konularda destek sağlayarak kolay bir şekilde ticari başarınızın …

Bir cevap yazın