Apple iOS 11.2 beta 3 güncellemesi geldi. Güncellemeyi hemen indirebilirsiniz

Genellikle Pazartesi günleri gelen iOS beta güncellemelerinin sonuncusu olan iOS 11.2 beta 3 geliştiriciler için yayınlandı.


iOS 11.2’nin 3. beta paketi olan güncelleme 3. revizyonlar ile birlikte geliştiricilerin test ve deneyimlemelerine sunuldu. Her yeni gelen beta paketi bizi ana güncellemeye daha da yakınlaştırıyor. Her ne kadar çıkış tarihi belirtilmemiş olsa da bunun son beta paketi olduğu belirtiliyor. Apple bu iOS 11.2 beta 3 güncellemesinde Apple Pay’ın peer-to-peer versiyonu olan Apple Pay Cash uygulamasına önem verdiği görülüyor.

iOS 11.2 geliştirici beta 3’ün hata düzeltmeleriyle ilgili olması bekleniyor. Ayrıca birkaç güvenlik eklemesinin de yapıldığını gördüğümüz güncellemeyi eğer geliştirici beta programında üyeyseniz hemen indirip deneyebilirsiniz.

Hangi cihazların iOS 11.2 beta 3 ile uyumlu olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iphone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iphone 5s, 12.9-inç iPad Pro 2. nesil, 12.9-inç iPad Pro 1. nesil, 10.5-inç iPad Pro, 9.7-inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPod touch 6. nesil

Apple yeni yazılımın büyük bir kitleye yayılmadan önce hatasız olduğuna emin olmak istiyor ve bu sebepten de geliştiricilere ve meraklılarına beta sürümlerini ana sürümler çıkmadan deneme şansı veriyor. Bu beta sürümlerini denemek ve beta programlarına üyeliğin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yakın zamanda bu konuda bir “nasıl yapılır” videosunu Teknoxo Youtube kanalına ekleyeceğiz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın