Apple iOS 11 İle Yenilenen App Store Uygulamasından Haftanın Ücretsiz Uygulaması Bölümünü Kaldırdı

Apple iOS 11 ile birlikte yenilenen App Store uygulamasından Haftanın Ücretsiz Uygulaması bölümünü kaldırdı.


Apple’ın iOS sisteminin içerik mağazası olan App Store bilindiği gibi iOS 11 ile birlikte tamamen değişmiş ve yenilenmişti. Taze ve akıcı bir görünüme kavuşan iOS 11 için App Store uygulamasında Haftanın Ücretsiz Uygulaması bölümü bulunmuyordu. Başta bunun bir iOS 11 hatası olduğunu düşünen iOS 11 kullanıcılarına Apple’dan kötü haber geldi. iOS 11 ile birlikte App Store uygulamasından kullanıcılara her hafta ücretsiz olarak sunulan uygulamaların yer aldığı Haftanın Ücretsiz Uygulaması bölümünü kaldırdı.

Haftanın Ücretsiz Uygulaması Yerine Günün Uygulaması Geldi

Apple’a göre artık kullanıcılar Haftanın Ücretsiz Uygulaması bölümünde yer alan uygulamaları indirmiyorlar ya da bu uygulamaları cihazlarında bulundurmuyorlar. Apple’ın Haftanının Ücretsiz Uygulaması bölümün kaldırmasının ardından bu bölüm yerine hangi bölümün geleceği merak ediliyordu. Apple yenilenen App Store’a Haftanın Ücretsiz Uygulaması yerine Günün Uygulaması bölümünü getirdi.

App Store’da yer alan bu yeni bölümde her gün değişen ve Apple Editör’leri tarafından seçilen ücretli ya da ücretsiz olacak olan uygulamaları bulunduracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın