Apple, iPhone hataları için iOS 11.0.2 güncellemesini yayınladı

Apple’dan güncelleme yağmuru devam ediyor. Geçtiğimiz hafta gelen iOS 11.0.1 güncellemesinden sonra şimdi de iOS 11.0.2 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile Apple hataları düzelttiğini açıklıyor.


Apple, iPhone 8 ile ilgili gelen şikayetler için bir güncelleme daha yayınlayarak hataları düzeltmeyi hedefliyor. Yayınlandığı günden beri kısa aralıklarla 2. güncellemeyi alan iOS 11, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları için iOS 11.0.2 güncellemesini yayınladı.

ÇITIRTI SORUNUNA DHA KAPSAMLI ÇÖZÜM

Apple bu güncellemesinde iPhone 8 ve 8 Plus’ta kullanıcıların en çok şikayet ettikleri görüşme esnasındaki çıtırtı konusuna daha kapsamlı bir çözüm getirdiğini açıkladı. Az sayıda özelliğin hatalarının giderildiğini belirten üreticinin bu güncelleme ile ilgili hangi hataları düzeltildiğini detaylarıyla belirtmiyor. E-posta bölümündeki eklerin açılamama sorununu da çözdüklerini belirten şirket güncelleme hakkında daha fazla bilgi vermedi.

BATARYA SORUNLARI HAKKINDA BİLGİ YOK

Apple bu yaptığı son güncelleme ile aslında iOS 11’in en büyük problemi olan bataryaların çabuk bitmesi konusunda bir açıklama yapmadı. iPhone 6, 6S ve 7 serisi telefonların neredeyse hepsinde kullanılabilen iOS 11 bu telefonların pil sürelerini oldukça etkiledi. Apple geçtiğimiz hafta iOS 11.0.1 güncellemesiyle batarya sorunlarını giderdiğini açıklamış olsa da kullanıcılar hala konu hakkında şikayetlerini sürdürüyorlar.

iOS 11.0.2 güncellemesi 281 MB boyutunda. Hücresel veriye göre kotayı etkileyebilecek olan bu boyutlu bir dosyayı indirmek için Wi-Fi gerektiğini eklemek istiyoruz. Ayrıca telefonunuz şarja takılıyken bu güncellemeyi indirip yüklemesi de sizin için pozitif bir davranış olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ticari Başarınıza Yardım

Bir çok kurumun henüz yeterince etkin olamadığı konularda destek sağlayarak kolay bir şekilde ticari başarınızın …

Bir cevap yazın