Apple iPhone tanıtımını 12 Eylül’de gerçekleştirecek

Apple,yeni iPhone ve Apple Watch cihazlarını 12 Eylül 2017 tarihinde tanıtacağını açıkladı. Yeni cihazlarda yüz tanıma teknolojisi ve gelişmiş donanımsal özellikler yer alacak.


Apple’ın uzun süreden beri beklenen iPhone tanıtımının tarihi netleşti. Teknoloji devi tatil döneminden hemen sonrası için planladığı tanıtım için 12 Eylül 2017 tarihini verdi. iPhone ve yeni işletim sistemini tanıtacak olan firma ayrıca yeni akıllı saatlerini de tanıtmayı planlıyor. Şirketin bu sene yapılacak olan tanıtımda 3 farklı iPhone modelini tanıtması bekleniyor.

YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİ RESMİLEŞİYOR

10. yılını kutlayacak olan iPhone, tanıtılacak yeni modellerinde bir çok farklılık sunacak. Bunlardan en önemlisi ise yüz tanıma teknolojisi olacak. Parmak tarayıcısı ile geçmiş dönemlerde çığır açan cihazlar kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi ve neredeyse tüm iPhone sahibi tarafından kullanılıyor. Aynı popülariteyi yüz tanıma teknolojisiyle de yakalayacağına inanan Apple yeni modeller iPhone akıllı telefonlarda bu özelliğe yer verecek.

TANITIMDAN KISA BİR SÜRE SONRA SATIŞLAR BAŞLAYACAK

Apple’a yakın kaynaklardan gelen iddialara göre teknik ve üretim konularında her hangi bir sorun bulunmuyor ve satış açısından her hangi bir gecikme yaşanmayacağı ön görülüyor. 12 Eylül’deki tanıtım gerçekleştirildikten 10 gün sonra ilk etapta Amerika’da satışa sunulacak olan cihazlar teknoloji marketlerde ve diğer mağazalarda yerini alacak. Ayrıca Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden de satın alınabilecek.

GİZLİLİK HER ZAMAN ÖN PLANDA

Apple tanıtımları dünya çapında beklenen ve merak edilen etkinlikler olmasının yanı sıra  basının da ilgi odağı olmuştur. Bu yüzden bu tür etkinliklerle ilgili zamanlamayı ve diğer bilgileri tanıtım tarihine kadar gizliyor. Geçtiğimiz son 2 yılda yapılan tüm bu tanıtım etkinlikleri de aynı gizlilikle korunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın