Apple iPhone X kutusu ortaya çıktı

Apple önümüzdeki haftalarda satışa çıkartacağı iPhone X modelinin kutusunu kendi internet sitesinde yayınladı. 27 Ekim’de ön siparişe çıkacak olan akıllı telefonun resmi satış tarihi ise 3 Kasım. 


Neredeyse tüm dünya tarafından beklenen iPhone X, artık yavaş yavaş kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Son kulvarda olan telefonun satışı için gerekli olan hazırlıklar da Apple tarafından tamamlanıyor. Son olarak iPhone X’in kutu görselini paylaşan Apple, kendi internet sitesindeki iPhone X bağlantı linkini de hazırda bulunduruyor.

KUTU GÖRSELİ OLED EKRANI VURGULUYOR

Apple iPhone X tanıtımından da üzerine oldukça vurgu yapılan Super Retina OLED ekranı, kutu üzerinde de kendini gösteriyor. Kutu içeriği hakkında henüz net bir bilgimiz olmasa da Apple iPhone X’in kalitesini kutusunda bile göstermiş durumda. iPhone 8 ve 8 Plus’ta içindeki telefon hangi renk olursa olsun aynı renk kutuya sahip olan telefonlarda Apple’ın iPhone X kutularının renklere göre değişim göstermeyeceğini bu görselden de anlayabiliyoruz. Live Wallpaper yani canlı duvar kağıdı uygulamasının görselinin iPhone X kutusunun üstünde de yer aldığı görülebiliyor. Apple daha önce iPhone 6S telefonu içinde kutuda aynı görseli kullanmıştı. 999 dolarlık satış fiyatına sahip olacak iPhone X’in gelişi tüm teknoloji severler tarafından merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın