Apple iPhone X’in ilk Türkçe tanıtım reklam videosu yayınlandı

iPhone X’in Türkçe tanıtım videosu yayınlandı. İşte video ve diğer detaylar.


24 Kasım’da Türkiye’de satışa çıkacak olan iPhone X’in ilk tanıtım videosu Apple Türkiye’nin Youtube kanalında yayınlandı. Telefonun genel olarak tüm özelliklerinden bahseden videoda Face id yüz tanıma sistemi, ön kamera yerleşimi, telefonun en dayanıklı camı kullandığı, animojiler ve daha birçok iPhone X özelliğinden bahsediliyor.

Sizin yüzünüzü milyonlarca yüzden ayırt edereke güvenli bir kullanım sağlayan Faceid, çentikli ekran ve daha birçok yeni özellik bulunan Apple’ın 10. yılına özel üretilen iPhone X’te eski iPhone’larda alışık olduğumuz Home tuşu ( Ana ekran düğmesi ) bulunmuyor. Kablosuz şarj ile şarj edilebilen iPhone X, Apple’a özel A11 Bionic işlemcisi kullanıyor.  iPhone X’in kamera özelliklerinden de fazlasıyla bahsedilen videoda portre ışığı hakkında da bölümler yer alıyor. Kontur ışığı ve sahne ışığı gibi modlarda fotoğraf çekmenize izin veren iPhone X, arttırılmış gerçeklik ile de eğlenceli videolar çekmenize de olanak sağlıyor.

Yurtdışında 999 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan iPhone X’in Türkiye fiyatı ise henüz netleşmiş değil. Apple.com.tr’de ve 24 Kasım’da Vodafone’da satışa sunulacak olan iPhone X tamamen Türkçe iPhone tanıtım videosunu aşağıdaki Youtube videosundan izleyebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın