Apple Park 17 Kasım’da kapılarını ziyaretçilere açıyor

Son dönem planlarınız arasında Apple Park’ı ziyaret etmek varsa bu haberimiz sizler için.


Apple’ın yeni Apple Park kampüsünü yakından incelemek isterseniz takviminizin 17 Kasım gününü ekleyebilirsiniz. Çünkü Apple Park kapılarını ziyaretçilere bu tarihte açıyor. 12 Eylül tarihinde hala tadilatta olmasına rağmen gerçekleştirilen Apple lansmanından sonra tamamlandığını umduğumuz kampüste yok yok.

Apple Park’ın içinde neler var ?

Aslında bu sorunun tam bir cevabı yok. Çünkü Apple, kampüs içinde sürekli birçok yenilik ve geliştirme yapıyor ancak bilinenlerden bazıları; bir hediyelik eşya dükkanı, açık oturma alanları, cafeler, çatıda gözlem güvertesi ve çalışanların eğlenceli zaman geçirmeleri için bir eğlence merkezi. Apple’ın yeni kampüsü resmi olarak bu yılın başında Apple Park olarak adlandırıldı. Tamamlandığında içinde 35 adet Boeing 737’yi dolduracak kadar yani 12 bin kişi çalışacak. İçinde iPhone X lansmanının da yapıldığı Steve Jobs Theatre ve 75 milyona mâl edilen bir de spor salonu mevcut. Kampüs bahçesinde ise etkileyici çevresel tasarımlar var.

Son dönemlerin en yüksek teknolojili binalar topluluğu olarak gösterilen Apple Park’ın fotoğrafları henüz paylaşılmadı. Ancak yapımı tamamlanıp 17 Kasım’da halka açıldığında tüm detaylar bir bir ortaya çıkacak. Yakın zamanda Apple’dan bir de 360 derece videoları ve 360 derece gezinme seçeneğinin de eklenmesini bekliyoruz.

Ayrıca Apple Parkı Drone üzerinden izlemek istiyorsanız sadece kuş bakışı olarak 4K çözünürlükte aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın