Apple Park kampüsünü gezmek ister misiniz ?

Apple Park ziyaretçilerine kapılarını açtı. Gelecekten gelen tasarımlarla inşa edilen Apple Park ziyaretinizi bekliyor.


Daha önce Apple Park’ın ziyaretçilerine kapılarını 17 Kasım’da açacağını duyurmuştuk. Oldukça teknolojik yaklaşımlarla inşa edilen Apple Park kapılarını ziyaretçilere açtı. Apple hayranlarının Cupertino’da yer alan kampüste gezmelerine ve hediyelik eşya satın almalarına imkan tanınıyor. Fütüristik bir yapıya sahip olan Apple Park, merdivenler, taş duvarlar ve kampüsün geri kalanının estetiğine uygun teras zeminleri ile inşa edilmiş.

İçinde Apple Park’ın 3 boyutlu bir modelinin de bulunduğu kampüs konuklara özel iPad’ler aracılığıyla sağlanan genişletilmiş bir gerçeklik deneyimi aracılığıyla kampüs hakkında bilgi veriyor. Apple Park’a özel tişörtler, şapkalar, kartpostallar, bebekler, oyun kartları ve çanta torbaları da dahil olmak üzere çeşitli Apple ürünleri ve aksesuarları bulunan hediyelik eşya mağazası ise ziyaretçi merkezinde yer alan kahve, çay ve aperitiflerlerin satıldığı bir kafenin yanında bulunuyor.

9000’den fazla ağaç içeren peyzaj manzaralı bir çatı terası bulunan Apple Park, sabah 09:00’dan akşam 19:00’a kadar ziyaretçi kabul ediyor. Cumartesi günleri saat 10:00’da açılıyor ve saat 18:00’da kapanıyor. Pazar günleri ise saat 11:00’da açılıyor ve saat 18:00’te kapanıyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zhiyun Video Led Işık Teknolojisi İle Tanışın.

  Yıllardır profesyonel video ekipmanı denildiğinde ilk akla gelen marka olan Zhiyun Tech , video …

Bir cevap yazın