Apple Store’da iPhone X kalmayınca polis çağırdılar

Apple Store’da iPhone X’in tükendiğini öğrenen bir grup Apple sever, polis çağırarak ilginç bir ihbarda bulundu. İşte detaylar.


Apple’ın fanatiklerinden ilginç bir haber daha. Apple’ın 10.yıla özel telefonu iPhone X bilindiği üzere 3 Kasım’da mağazalarda satışa çıktı. Yeni iPhone X’i satın almak için uzun kuyruklar oluşturan Apple fanatikleri ilginç bir olaya da imza attılar. Andru Edwards isimli bir Youtube yayıncısı kendi kanalında yayınladığı videoda Washington’daki Lynnwood Apple Store’un önünde bekleyen kalabalık mağaza tarafından gelen iPhone X’ stoğunun tükendiği haberini alınca polisi aradılar. Sonuç olarak polis herhangi bir müdahalede bulunmasa da olayın ilginçliği sitelere yansıdı. Polisin tepkisi ise akıllardan silinmeyecek nitelikte. Çağrılan polis “iPhone X bulamıyorsanız bir Android akıllı telefonu başka bir mağazadan satına alabilirsiniz” dedi.

NEDEN TELEFONLARI ÖNCE ALMAK İÇİN SIRAYA GİRİYORLAR ?

Aslına bakacak olursanız Teknoxo olarak biz bile bu sırada bekleyebiliriz. Bunun nedeni ise telefonun kutu açma videolarını çekmek isteyen, ilk incelemelerini yapmak isteyen ve hız ve görüntü testleri gibi birçok testi gerçekleştirmek isteyen binlerce teknoloji sitesi ve Youtube kanalı var. İlk olarak bu işlemleri yapanlar takdir ederseniz ki daha prestijli bir tanıtımla ziyaretçilerinin ve izleyicilerinin karşılarına çıkıyorlar. İlk olarak iPhone X’i kullanıp kendi arkadaş çevresinde hava atmak isteyen kitle de azımsanmayacak kadar fazla.

Peki siz bu kuyrukta uzun süre beklemek isteyenlerden misiniz? Cevaplarınızı alttaki yorum bölümüne mutlaka bekliyoruz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …

Bir cevap yazın