Apple Türkiye’de çalışmak üzere 14 kişi aranıyor

Yeni iPhone’nun gelişi Apple mağazalarını dahi yakından ilgilendiriyor. Apple yeni çıkarttığı ürünlerine o kadar çok güveniyorki bir seferde 14 kişiyi işe alacağını duyurdu.


Son zamanlarda aylık sadece birkaç kişiyi işe alan Apple Türkiye, uzun zamandan beri aramadığı kadar eleman arar oldu ve ilan sitelerine tam 14 kişiyi aradığını duyurdu. Aradığı kişilerde bir takım kriterler arayan Apple Türkiye, Türk pazarı için yatırım yapmaya devam ediyor. Türkiye’de bir prestij olarak görülen Apple Türkiye bu yatırımları yeni çalışanlarla destekleyecek.

YENİ BİR MAĞAZA AÇILABİLİR

Bir anda 14 kişi için iş ilanı açılması Apple Türkiye’nin yeni bir mağaza mı açılıyor sorularını akla getirdi. Yeni iPhone’ların gelecek olmasıyla doğru orantılı olan mağaza sayısına beklentiyi karşılamak ve taleplere daha kolay yanıt vermek adına yeni bir mağaza açılışının gerçekleşebileceği iddia ediliyor. Apple’ın kendi Türkiye sitesinden yer alan iş ilanları içinde değişik pozisyonlarda arayışlar mevcut.

ALT VE ÜST POZİSYONLARA ARAYIŞ VAR

Apple Türkiye bünyesinden çalışmak üzere istenen pozisyonların da hangi yerlerde çalışacakları Apple’ın sitesi üzerinde yer alıyor. Pazara liderlik etmek üzere Pazar Lideri, Apple hakkında tüm bilgiye sahip olması beklenen Apple Genius ve kurumsal çapta müşterilerin taleplerini karşılamak üzere çalışacak olan Kurumsal Müşteri Lideri arayışları mevcut. Apple’ın çalışanları işe alırken sorduğu sorular ve detaylı incelemeleri herkes tarafından bilinen bir gerçek. Açıkçası Apple bünyesinde çalışmak da ayrıca bir prestij olarak görülüyor. Apple eski ilanlarında sadece yerleri değişen çalışanları için ilan açarken, bu yeni hamlesi ile yeni bir mağaza açacağa da benziyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın