Apple TV 4K elimize ulaştı. İşte mini inceleme

Apple’ın Eylül özel etkinliğinde iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modeliyle birlikte tanıttığı Apple TV 4K modeli gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Videolu inceleme öncesinde kısa kısa Apple TV 4K.


Google’ın Chromecast ve Amazon’un Fire TV modellerine rakip olarak çıkartılan Apple’ın Apple TV 4K modeli günümüzün video formatı olan 4K çözünürlüğü destekliyor. Apple’ın 10.5 inç ve 12.9 iPad Pro modellerinde kullanılan A10X Fusion işlemcisinden güç alan Apple TV 4K modeli 4K içerikleri herhangi bir sıkıntı olmadan oynatabilirken ayrıca etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor. HD veya 4K HDR TV ekran özelliklerine sahip olan Apple TV, ülkemizde de satışa sunulmuş durumda.

iTunes üzerinden alınan filmler ve dizilerin otomatik olarak 4K içeriklere yükseltildiği Apple TV 4K modeli ülkemizde de satışa çıktı. 32 GB’lık modelinin ülkemizde 999 TL’den satışa sunulduğu Apple TV 4K’nın 64 GB’lık modeli ise 1.099 TL’den satışa sunuldu. Tüm Apple ürünleriyle senkronize olarak çalışabilen Apple TV 4K’nın videolu incelemesini yakında Teknoxo Youtube kanalında bulabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın