Apple Watch 3 artık Türkiye’de

Apple’ın 12 Eylül’den beri beklenen Watch Series 3 akıllı saati bugün itibariyle satışa çıktı. Apple.com üzerinden satın alınabilen akıllı saat 1649 TL’den başlayan fiyatlarla kullanılarla buluşmayı hedefliyor.


12 Eylül’de Apple lansmanında tanıtlan Apple Watch Series 3 akıllı saati Türkiye’de bugün itibariyle satışa sunuldu. Dünyada en çok satışı yapılan akıllı saat olma özelliğini taşıyan Apple Watch serisi, yeni saatiyle daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Hücresel veri destekli ilk model olan Watch 3 artık Türkiye’de.

WATCH OS 4 İLE FARKLI ÖZELLİKLER KAZANDI

Apple Watch 3 bünyesinden watchOS 4 işletim sistemini kullanıyor. 18 saatlik kullanım süresiyle rakiplerinden bir adım önde olan saatin için 40 milyon şarkıya ulaşabileceğiniz Apple Music uygulaması da beraberinde geliyor. Şu an birçok telefonda bile bulunmayan 8 GB bellek ve çift çekirdekli işlemci akıllı saate veri işleme gücü veriyor. Ayrıca GPSve hücresel verinin de bulunduğu saatte ayrıca radyo da mevcut.

OPERATÖRLER WATCH 3’E ÖZEL TARİFE YAPABİLİR

Hücresel veri ile birçok özelliği bir telefon gibi sunan akıllı saatin bir internet kaynağına ihtiyacı var. Wi-Fi ağlara da bağlanabilen saatin kendine göre hücresel veri istasyonlarına bağlanması gerekiyor. Bunun için de ileriki dönemlerde sadece Watch 3 için operatörler tarafından bir hücresel veri sistemi ve tarife geleceği tahmin ediliyor. Apple Watch 3 şu an satın alınabilir durumda ve Apple’ın resmi internet sitesinde 1649 TL’den başlayan fiyat etiketleriyle satışı yapılıyor. Apple.com üzerinden giriş yapıldığında ürün sayfasında sohbet yardımı ile site üzerinden verilen telefon numarasıyla satın alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın