Apple Watch 3 için Türkiye hakkındaki detaylar verildi

Oldukça ilgiyle karşılanan Apple Watch 3’ün Türkiye satış fiyatı ve ne zaman satışlara başlanacağı hakkında Apple Türkiye internet sitesi üzerinden bilgilendirmeler başladı.


Geçtiğimiz hafta yapılan Apple lansmanının ardından lansmanda tanıtılan ürünler hakkında detaylar da gelmeye devam ediyor. En son bilgi de lansmanda oldukça ilgiyle karşılanan Apple Watch Series 3 akıllı saatine üzerine. Türkiye stratejisinin de belirtildiği ürünün ne zaman ve ne kadar geleceği de netleşti.

2 FARKLI MODEL GELECEK

Paslanmaz çelikten üretilecek olan Apple Watch 3 ayrıca seramik malzeme ile de desteklenecek. Yapısal olarak aynı ancak özellik olarak farklı 2 modelin geleceği söylenen akıllı saatin hücresel veri destekleyen LTE’li modeli ve LTE’siz modelinin Türkiye’de satışa sunulacağı belirtiliyor. Lansmanda zaten 2 farklı ürün tanıtılmıştı ve Apple da bu 2 ürünü de Türkiye’de satışa sunmaya karar verdi.

GPS DESTEKLİ SAATİNİN DAHA ÇOK SATILACAĞINA İNANILIYOR

Diğer modelin LTE desteği de olduğu için satışının daha fazla olması hedefleniyor. Çift çekirdekli S3 işlemci ve W2 Apple wireless çipi ile çalışan saatlerin spor modellerinin satışları da olacak. Ayrıca Apple Türkiye’nin internet sitesi mağazasında tüm detaylar da yayınlandı. Hücresel veri desteği olmayan ancak GPS desteği olan akıllı saatin fiyatı 1649 TL olarak belirlendi. Bu fiyat spor modeller için geçerli fiyat olmakla birlikte Nike altyapısını kullanıyor. Hücresel veri ile çalışan akıllı saat hakkında site içinde herhangi bir bilgi olmamakla birlikte hücresel veri desteklemeyen saatin 29 Eylül’de satışa çıkması bekleniyor.LTE destekli model için ise site üzerinde herhangi bir tarih ve fiyat verilmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın