Apple Watch 3 LTE Hücresel veri hatası giderildi

Apple Watch 3 LTE modelinden kaynaklanan şebekeye bağlanamama problemi son gelen WatchOS güncellemesi ile tarihe karışıyor. 


Apple’ın geçtiğimiz hafta Türkiye’de de satışa sunduğu Apple Watch 3 akıllı saatinin hücresel veriye bağlanamama sorunu iki haftadan beri kullanıcılarını rahatsız ediyordu. Apple sonunda bir güncelleme yayınlayarak bu sorunu gidermiş gibi görünüyor. Apple Watch 3 alan dünyadaki birçok kullanıcı akıllı saati alır almaz bu sorunu fark etti ve Apple’a konu hakkında şikayetlerini dile getirdiler. Apple’ın kullanıcılarını dinlediği ve sorunlara elinden geldiğince hızlı çözümler getirdiği biliniyordu. Apple bu konuda da kayıtsız kalmadı ve yazılım departmanı ile sorunu yeni bir güncelleme ile çözdü.

APPLE SÖZ VERMİŞTİ

Apple konu hakkında kendi blogunda da konu hakkında hemen sorunu çözeceklerini belirtmişti ve Watch 3’te kullanılan yeni akıllı saat işletim sistemi olan watchOS 4’e 4.0.1 güncellemesini getirdi. Bu güncellemeyle LTE sorunlarını tamamen halleden şirket, Apple Watch 3 için başka büyük ve kronik bir hata almadığı için bundan sonraki güncellemelerini sadece güvenlik ve küçük hata düzeltmeleri için yapacak. Buna ek olarak bu güncellemede Wi-Fi baplanma sorunlarını da çözen Apple, şu an Apple Watch 3 sahiplerine sorunsuz bir hizmet sunuyor. Ayrıca Apple yeni özelliklerin de ekleneceği watchOS 4.1 için de kolları sıvadı. Yakın zamanda kullanılabilir olacağını düşündüğümüz sürüm Apple Watch kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın