Apple Watch’a Alınan Yeni Patentle Apple Watch Kordonları Her Bileğe Otomatik Uyum Sağlayacak

Apple Watch modelleri Apple’ın yeni patentiyle birlikte dinamik kordon ayarı özelliğine kavuşabilir.


Akılı saat alanında Apple Watch ürünüyle birlikte iyi bir çıkış yakalayan Apple, sevilen akıllı saati Apple Watch’u güçlendirmeye devam ediyor.

Apple’ın Apple Watch modeli için aldığı yeni patente göre artık Apple Watch dinamik uyum özelliğine sahip olacak. İlk olarak 2015 yılına dayanan bu yeni patent sayesinde kullanıcılar satın aldıkları yeni Apple Watch’ları bileklerine taktıklarında cihaz bunu algılayacak ve ona göre kayış ayarını kendisi yapacak. Kulağa oldukça havalı gelen bu yeni özellik ayrıca kullanıcıların yaptıkları aktivitelere göre de saati nasıl kullanmak istediğine göre boyut değiştirebilecek.

Apple Fikrini Korumak İçin Böyle Bir Patent Almış Olabilir

Şimdilik Apple’ın bu yeni patenti gelecek yıllarda satışa sunacağı Apple Watch modellerinde kullanıp kullanmayacağı bilinmese de kullanıcılar için bu özellik daha çıkmadan çok sevilmiş durumda. Son olarak Apple’ın sadece fikrini korumak için dahi patent aldığını bildiğimiz için Apple’un bu özelliğe sahip Apple Watch modeli satışa sunup sunmayacağını ancak bekleyerek öğrenebileceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın