Apple watchOS 4 ile egzersiz programlarını destekleyecek

Apple yeni tanıtacağı watchOS 4 ile bir çok spor dalına hizmet verecek. iOS 11 ile birlikte tanıtılması beklenen watchOS 4,Apple Watch sahiplerine bir çok yeni özellik sunacak.


Apple, watchOS 4 için çeşitli özellikler eklemeye devam ediyor. Apple Watch kullanıcıları için hazırlanan watchOS 4 içinde fitness tutkunları için de bir çok ek özellik bulunduracak. Kişisel sağlık uygulamalarına daha çok önem vermeye başlayan Apple bu konuda kendisini Android Wear’dan bir adım önde olarak görüyor.

HER SPOR DALINA HİZMET VERMEK AMAÇLANIYOR

Yeni Apple Watch işletim sistemi sadece fitness için değil, boks, futbol, ​​voleybol ve pilates gibi sporları da destekleyecek. Bunlara ek olarak kürek çekme ve spor salonlarında yaptığınız bir çok aktivite için de saatiniz size destek olacak. Mesela kaç adet kürek çektiniz yada koşu bandında kaç kilometre koştunuz , eğer bunu spor yaptığınız cihaz göstermeyecek olursa merak etmeyin, tüm bu bilgileri içinde watchOS 4 bulunan Apple Watch gösterecek.Gelecek yeni güncellemeler ile sürekli olarak yeni spor dalları ve hobilerin Apple Watch’a ekleneceği de gelen bilgiler arasında. Bu sayede Golf oynarken, balık tutarken ve hatta araba kullanırken bile harcadığınız tüm eforu saatiniz de görebileceksiniz.

WATCHOS 4 TANITIM TARİHİ BELLİ OLDU

iPhone 8 tanıtımıyla birlikte Apple Park’ta yapılması planlanan etkinlikle yeni işletim sistemi Eylül ayında tüm dünya ile aynı anda tanıtılacak. Tanıtımdan hemen sonra da tüm cihazlara güncelleme olarak gelmesi planlanıyor. iPhone 8 ile birlikte tanıtılacak olan iOS 11 ile watchOS tamamen entegreli bir şekilde çalışacak ve yukarıda belirtilen tüm analizler telefonunuzda da aynı anda görebileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın