Apple yeni telefonuna iPhone X ismini verebilir

Apple iPhone 8 ismiyle beklediğimiz telefon için tanıtımda iPhone X ismini de verebilir. 10. yaşını kutlayacak olan iPhone, X ismiyle (Roma rakamıyla 10) gelecek olması da muhtemel görünüyor.


Yakın zamanda tanıtılacak olan Apple’in amiral gemisi iPhone için telaffuz edilen isimlere bir yenisi daha eklendi. iPhone 8 ve iPhone Pro gibi isimlerle anılan ve bu şekilde gelmesi beklenen OLED ekrana sahip olacak akıllı mobil cihaz için bu kez anılan isim oldukça farklı ve anlamlı.

APPLE CİHAZIN ADINI SIR GİBİ SAKLIYOR

Apple Park binasında gerçekleştirilecek olan Apple etkinliği için işaret edilen tarih 12 Eylül. Bugün için geri sayım başlarken, yeni isminin de yorumlara açık hale geldiği görülmektedir. iPhone X ile gelmesi beklenen ve iddiaların bu yönde daha kuvvetli bir hale geldiği yeni akıllı telefon büyük bir merak uyandırıyor. Hollanda’da iCulture’nin yaptığı habere göre bu ismi alacağı öğrenilen bu haberi doğrulayan başka bir haber daha bulunmaktadır. Çünkü Daha önce iPad Pro hakkında 10,5 inç olacağını söylemişti ve haklı çıkmıştı.

IPHONE X OLDUKÇA ANLAMLI GÖRÜNÜYOR

Bilindiği gibi iPhone akıllı telefonlarda 10. Yaşını kutlayacak. Romen rakamı ile bakıldığında X, 10 demek olduğu için, bu ismi yadırgamamak gerekiyor. Çerçevesiz bir tasarımla beklenen yeni modelin de diğer modellere yakın bir performansının olması bekleniyor. Gözlerin çevrildiği Eylül’ün ortalarında gerçekleştirilecek olan ve hemen ön siparişe sunması beklenen modelin, tamamen piyasa sürülüş tarihinin ise Eylül’ün sonları olacağı biliniyor. Yine iPhone Edition adının da yakın olmasına da, Apple’in üst düzey akıllı saatlerinden bir model olmasından dolayı yoğunlaşılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın