Apple’ın yeni iPhone 8 Plus reklamı Portre Aydınlatma özelliğini tanıtıyor

Apple, iPhone 8 Plus’da yer alan ve iPhone X’te de bulunacak olan Portre modu ve portre aydınlatma özelliğini bir reklam ile tanıttı. Reklamın sadeliği ve çalan müzik oldukça yalın olarak hazırlanmış.


Apple 12 Eylül’de tanıtımını gerçekleştirdiği iPhone 8 ve 8 Plus telefonlarının birçok özelliğini anlatmıştı. Bunlardan en çok ilgi çekenlerinden birisi de portte aydınlatma özelliğiydi. Apple bu özelliği iPhone 8 Plus ve iPhone X telefonlarında kullanılabilir yaptı. Yani iPhone 8’de portre modu ve portre aydınlatma özellikleri yok. Yakın zamanda piyasaya çıkacak olan iPhone X’te değişen kamera yapısıyla daha iyi bir kullanım gerçekleştirileceği tahmin ediliyor.

Apple bugün kendi Youtube hesabından iPhone 8 Plus’ın portre aydınlatma modu ile ilgili bir reklam yayınladı. Kısa zamanda 10binlerce kere izlenen video, portre modunun neler yapacağını gösteriyor. Yalın ve anlaşılabilir bir video ile anlatılan portre aydınlatma modu reklamında da çalan şarkı olarak The Shacks – This Strange Effect tercih edilmiş. Müzik bakımında da sade olan video reklamı kullanıcılara daha iyi video ve fotoğraf çekebileceklerini gösteriyor. Apple resmi youtube kanalından yayınlanan reklamın yorumlarının neden kapalı olduğu ise bilinmiyor.

İşte Apple’ın yeni iPhone 8 Plus reklamı ve Portre Aydınlatma özelliğinin tanıtımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın