Araç Çekici Hizmeti Nedir?


 

Günümüzde hemen hemen herkesin evinde bir araç bulunuyor. İnsanlarım yaşamlarını kolaylaştıran araçlar işe giderken, çocukları okula götürürken ya da eşyaları naklederken gibi pek çok amaçla kullanılıyor. Dolayısı ile adeta elimiz ayağımız olan araçlar yaşanan trafik kazaları ya da araç arızaları gibi farklı nedenlerle yolda kalabiliyor. Bu gibi durumlarda Ataşehir oto çekici profesyonel ekibi ile imdadınıza koşuyor.

Firmada her araç tipine ve markasına uygun özelliklere sahip çekici ve kurtarıcılar bulunuyor. Yolda kalan bir kişinin çekici firmasından en büyük beklentisi günün hangi saati olursa olsun ya da araç nerede kalırsa kalsın çekici hizmeti alabilmektir. Firma günün her saatinde çekici hizmeti veriyor.

Çekici Türleri

Piyasada farklı amaçlarla üretilmiş pek çok çekici çeşidi bulunur. Bunların başında çatallı çekici, tepeden çekici, vinçli kayar platform çekici ve oto transfer çekici gelir. Firma kurtarılması gereken araç cinsine göre birçok çekici çeşidini bünyesinde bulunduruyor. Firmada bulunan çekici türleri ve çekici hizmetleri hakkında bilgi almak için firmayı aramanız gerekir. Ataşehir çekici araçlarınızın çekimi sırasında araçlarınıza hiç bir şekilde zarar vermez. Firma tarafından yapılan her işlem firma garantili olup güvenlidir.

Araç Çekici Fiyatları

Araç çekici hizmeti araçların sebebi ne olursa olsun yolda kaldığı durumlarda alınan bir hizmettir. Firma tarafından aracınız çekileceği zaman aracın fotoğraflarının çekilmesi, aracın bulunduğu yerden güvenle kaldırılması ve aracın nakledilmesi gibi tüm işlemler firmanın verdiği fiyatın içerisindedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tenis Ayakkabısı

Her spor dalı için ayakkabı seçimi çok önemlidir. Sporcular seçtikleri ayakkabılar sayesinde oyun içerisinde hareket …

Bir cevap yazın