Arkasında güneş paneli bulunan iPhone X Tesla, 18000 TL’den satışa sunuluyor.

Tamı tamına 18000 TL’den satılacak olan özel yapım iPhone X Tesla, arkasındaki güneş panelleri yardımıyla şarj olabilecek. Ayrıca telefonun altın parçalarla tekrar tasarlandığını da belirtelim.


Donald Trump ve Vladimir Putin’in gibi liderlere özel iPhone’lar tasarlayan Rus Caviar firması altın kaplamalı yapısıyla kişiselleştirilmiş özel bir iPhone X’i tanıttı. Rus şirketi arkasında bir güneş paneli bulunan iPhone X Tesla’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Eylül ayında meteor ile kaplanmış iPhone 8’den sonra ikinci önemli ürününü tanıtan Caviar, modifiyeli iPhone’lar üretmede en çok beğenilen şirket olarak göze çarpıyor.

Caviar’ın yaptığı açıklamaya göre telefon şarj olabilmesi için güneş ışığını kullanabiliyor. PVD kaplamalı ve darbeye dayanıklı plakaya sahip olan iPhone X Tesla’nın kamerasının yanında bir de altın levha bulunuyor. Caviar Tesla yazan plaka ise tamamen bir prestij göstergesi. Şirket ayrıca telefonun standardında bulunan cam gövdeyi doğrudan titanyum ile değiştirdiğini de belirtiyor. iPhone X’in Arka kenarlarının çevresinde ise 24K altın kaplama olduğu söyleniyor.

FİYATI DUDAK UÇUKLATIYOR

Caviar yeni modifiye edilmiş iPhone X Tesla için üç büyük bilim adamı Nikola Tesla, Steve Jobs ve Elon Musk’dan esinlendiğini de ayrıca belirtiyor. Standart iPhone X yarın (3 Kasım 2017) piyasaya çıkıyor ancak iPhone X’in Tesla versiyonunu satın almak için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ayrıca 999 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak olan standart iPhone X’in yanında 64 GB’lik iPhone X Tesla 4445 dolara satılacakken, 256 GB’lık iPhone X Tesla ise tamı tamına 4700 dolar yani yaklaşık  18000 TL’ye satılacak.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın