Assasin’s Creed Origins Oyunu Dinamik Zorluk Seviyesiyle Gelecek


Gerek PC gerekse oyun konsolu platformlarında sevilen seri oyunlarının başında gelen Assassins Creed serisinin yeni oyunu olacak olan Asassin’s Creed Origins oyununun çıkışına sayılı günler kala oyunun sahip olacağı özellikler hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Assasin’s Creed’in yeni oyunu Assasin’s Creed Origins daha önce hiçbir oyunda olmayan “Dinamik Zorluk Seviyesi” özelliğiyle gelecek.

Oyun severlerin severek oynadığı oyunlara imza atan Ubisoft’un en çok sevilen oyunlarından olan Assasin’s Creed oyun serisinin yeni oyunu olacak olan Asassin’s Creed Origins oyunu sadece diğer Assassin’s Creed oyunlarından değil tüm oyunlardan farklı olacak.

Eski Mısır’a Dair Her Şey Assasin’s Creed Origins Oyununda Olacak

Eski Mısır döneminde geçecek olan Assassins’s Creed Origins oyununda Mısır denilince akla gelen çöller, kızgın güneş ve Mısır denilince akla gelen ilk şey olan piramitler olacak. Ayrıca Assassin’s Creed Origins oyunu ayrıca diğer oyunlarda olmayan Dinamik Zorluk Seviyesi’yle gelecek.

Dinamik Zorluk Seviyesi Oyun Oynama Alışkanlığını Değiştirecek

Assassin’s Creed Origins oyununda bulunacak olan Dinamik Zorluk Seviyesi özelliğiyle birlike oyuncular diledikleri bölümü kolay ya da zor oynayabilecekler. Bilindiği gibi oynanılan oyunlarda zorluk seviyesi sadece başlangıçta seçilebiliyordu ve oyunun sonuna kadar bu zorluk seviyesiyle devam ediyorlardı. Eğer ki oyuncular oyun içi zorluk seviyesini değiştirmek istedikleri takdirde ya oyunda ki ilerlemelerini sıfırlayıp oyuna diledikleri seviyeden yeniden başlayabiliyor ya da bu zorluk seviyesinde oyunu sürdürüp bitirdikten sonra başlatacakları yeni oyunda diledikleri zorluk seviyelerini seçebiliyorlardı.

Oyundan Sıkılmaların Önüne Geçilecek

Assassin’s Creed Origins oyunuyla birlikte sunulacak olan Dinamik Zorluk Seviyesi’yle oyunucular oyunun içinde diledikleri bölümü diledikleri zorluk seviyesiyle oynayabilecekler. Oyunun yapımcıları dinamik zorluk seviyesiyle birlikte oyuncuların oyun içinde sıkılmadan oynayacaklarını ve oyuna devam edeceklerini dile getiriyor.

27 Ekim Tarihinde Oyunseverlerle Buluşacak

Diğer Assassin’s Creed oyunlarına göre çok daha geniş bir oyun için haritayla gelecek olan Assasin’s Creed Origins oyununda bazen hayvanlardan bazense reflekslerden yardımlar alarak ilerlemeler sağlanacak. En detaylı Assassin’s Creed oyunu olacak olan Assassin’s Creed Origins oyunu 27 Ekim tarihinden itibaren PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için oynanılabilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın