Aston Martin sınırlı sayıda denizaltı üretecek

James Bond’un gözdesi, performans delisi, estetik harikası Aston Martin, sınırlı sayıda üreteceği mini denizaltının tasarımlarını paylaştı.


James Bond’un neredeyse tüm filmlerinde kullandığı Aston Martin, dünya çapında da otomotiv sektöründe iyi bir prestije sahip. Estetik ve muazzam tasarımlara sahip otomobilleri bulunan şirket, yakın zamanda sınırlı sayıda üreteceği denizaltıların tasarımlarını meraklılarıyla paylaştı. Amiral gemi adını verdiği denizaltı şu an tamamen konsept olarak nitelendiriliyor. Ayrıca bu proje topluluğunun adı da Neptün olarak lanse ediliyor.

3 KİŞİLİK YAPISIYLA MİNİ DENİZALTI

Sadece 3 kişinin yolculuk yapabileceği bu estetik ve tasarım harikasının tamamen bir prototip olmasından dolayı henüz hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak Aston Martin eğer bu projeyi gerçekleştirse dahi maalesef birçok kişi bu tasarım harikasından mahrum kalacak. Çünkü şirket bu denizaltından çok sınırlı bir sayıda üretecek. Tamamen titanyum renklerinin hakim olduğu deniz altında LED paneller ve mükemmel bir ışıklandırma bulunuyor. Ayrıca denizaltının adının DB11 olma konusunda da çeşitli iddialar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lamborghini Urus, önümüzdeki ilkbaharda satışa çıkıyor

Lamborghini en sonunda beklenen lüks sınıf SUV modelini satışa çıkartıyor. Lamborghini Urus ilkbaharda satışa sunulacak.

Bir cevap yazın