Astropay nedir?


Astropay’i bir tür kredi kartı olarak düşünebiliriz. Kullanım alanı aynı öte yandan benzer yönleri çok.Astropay limitini sizin belirleyeceğiniz online bir kart. Hal böyle olunca kredi kartına kıyasla daha sağlam ve güvenilir oluyor.Kartınızın limiti sizin elinizde ister 100 Dolar ister 10 Euro limiti olan kart satın alırsınız.Astropay’in de tıpkıkredi kartı gibisize özel rakamlı kodları son kullanma tarihi ve güvenlik kodu bulunuyor. Kullanım ömrü ise 1 yıldır.Son kullanma tarihi geçen kartlar kendiliğinden iptal olacaktır. Ayrıca kartınızın güvenliği içn kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.
Astropay nasıl satın alınır?
Astropayonline bir kart! Yalnızca internet üzerinden satışı gerçekleşiyor. Satın alacağınız site astropaybayi.com. Verdiğim adrese giriş sağlayarak dilediğiniz limitte Astropay kartınızı alabilirsiniz. Şimdiden iyi alışverişler diliyoruz.
Astropay nasıl kullanılır?
Astropay’in kullanımı kredi kartıyla aynı.. Kredi kartında olduğu gibi üzerinde bulunan kodları son kullanım tarihini ve güvenlik kodunu kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz..Astropay’inizde limit kaldıysayapacağınız ikinci bir alışverişinizde yeniden kullanma şansı da veriyor.
Astropay neden kullanılır?
Astropaysanal kart olması en büyük tercih edilme sebebi. Dolar ve Euro üzerinden satış yapan sitelerden artık sizde istediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz. Üstelik kartınızın limit de tamamen sizin elinizde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teoman Deniz: Tuning için özel bir alan istiyoruz

Yeni neslin arabaları çok sevdiğini kaydeden modifiye araç yapan Teoman Deniz, “Tuning tutkunları için devletin …

Bir cevap yazın